Chcę żyć dla Alanka

Chcę żyć dla Alanka
nowotwór złośliwy tkanek miękkich, w zaawansowanym stadium.
Łukasz w wieku 25 lat usłyszał diagnozę - nowotwór złośliwy tkanek miękkich, w zaawansowanym stadium.
Od tamtej pory choroba nieustannie próbuje zabrać nam brata, a małemu Alankowi ojca.
Tata , Ty wyzdrowiejesz - krzyczy pięciolatek za każdym razem, gdy jego najlepszy na świecie tata znowu jedzie do szpitala, z którego może nie wrócić.
Oczywiście, synku, że wyzdrowieję. Dla Ciebie. Mam Ci jeszcze tyle do pokazania - bo co powiedzieć dziecku, dla którego rodzic jest jego idolem, ostoją i poczuciem bezpieczeństwa.

Łukasz przeszedł 18 chemioterapii i 32 radioterapie, guz z 14 cm zmniejszył się na 10,5 cm. Na ten moment jest nieoperacyjny. W poszukiwaniu pomocy dla brata znaleźliśmy klinikę w Niemczech ale niestety ceny leczenia i leków przekraczają nasze możliwości. Zebrane do tej pory środki pozwoliły na rozpoczęcie leczenia. Po 6-dniowym pobycie w klinice widać pierwsze efekty leczenia. Niestety to wszystko mało.
On nie chce umierać, bo przecież ma dla kogo żyć
Cena życia naszego brata to ok. 340 000 zł za półroczne leczenie w klinice w Niemczech oraz niecałe 20 000 zł za każdy miesiąc leczenia w Polsce. W jakim ogromnym stresie żyje nasz brat, wiedząc, że od tych pieniędzy zależy jego życie.

Łukasz żyje w ciągłym strachu - od badań do badań - obawiając się, czy nie ma przerzutów. On nie chce umierać, bo przecież ma dla kogo żyć. Walczy dla syna, to on trzyma go przy życiu.
Synu, ja wychowałem się bez taty, bo odszedł zbyt szybko, ale ja nie odejdę. Ja będę przy tobie, tak bardzo Cię kocham - powtarza synkowi.

Błagamy, nie pozwólcie, żeby ta straszna choroba zabrała nam brata, a Alankowi ojca. Wierzymy w wasze dobre serca.

AUTOR ZBIÓRKI

Fundacja Znajdź Pomoc
Naszą misją jest pomoc osobom chorym na raka i ich bliskim - od pojawienia się choroby do jej wyleczenia, angażując przy tym i łącząc lokalne społeczności oraz świat biznesu. Chcemy być dla tych osób, które ze względu na miejsce zamieszkania, warunki psychofizyczne lub sytuację życiową, nie otrzymywały żadnego wsparcia w chorobie.
Fundacja Znajdź Pomoc AUTOR ZBIÓRKI
 • 30 zł Kolczyki licytacja
  23 lutego 2020, 02:30
 • 1 zł Anonimowy Pomagacz
  13 lutego 2020, 22:36
 • 2 zł Anonimowy Pomagacz
  24 stycznia 2020, 23:05
 • 10 zł Anonimowy Pomagacz
  19 stycznia 2020, 21:22
 • 120 zł Kobis Leon
  Licytacja miodu.
  5 grudnia 2019, 11:47
 • 30 zł Mk
  4 grudnia 2019, 16:26
 • 100 zł Teresa Kobis
  Aukcja za miód.
  4 grudnia 2019, 09:15
 • 10 zł Anonimowy Pomagacz
  Dużo zdrówka!
  3 grudnia 2019, 09:47
 • 40 zł Anonimowy Pomagacz
  Wygrana aukcja za książki
  30 listopada 2019, 21:01
 • 10 zł Ilona Wilczyńska
  wpłata aukcja
  28 listopada 2019, 09:10
Jak działamy?

Prosto, przejrzyście, skutecznie.

Stworzenie Zbiórki

Po otwarciu kreatora (kliknięciu „Załóż Zbiórkę”) masz możliwość łatwego zamieszczenia zdjęcia oraz opisania, na co zbierasz pieniądze. W opisie powinny znaleźć się informacje, które zachęcą potencjalnego darczyńcę do dokonania wpłaty.

Przebieg zbiórki
Od momentu opublikowania Zbiórki wszyscy potencjalni Darczyńcy, którzy odwiedzają naszą stronę, będą mieli możliwość w prosty sposób przelać dla Ciebie darowiznę.
Zamknij Zbiórkę, wypłać środki
Kiedy zbiórka osiągnie wyznaczony przez Ciebie limit, masz jeszcze tydzień na zakończenie procesu. W tym celu zaloguj się na platformie i „odhacz” koniec zbiórki.
Podziękowania/ciąg dalszy historii
Darczyńcom będzie miło, jeśli zechcesz im podziękować. Po zakończonej Zbiórce masz możliwość wyrażenia w kilku słowach swojej wdzięczności.
Wspierają nas

Jesteśmy wdzięczni za pomoc w rozpowszechnianiu informacji o Platformie i o Zbiórkach, a także za wsparcie w pozyskiwaniu darczyńców. Dołącz do tych, którzy nas wspierają.