Kontakt

Pomożemy w przypadku pytań lub wątpliwości.

Zanim wyślesz do nas wiadomość z zapytaniem, sprawdź, czy odpowiedzi nie ma w na stronie FAQ albo w Regulaminie.

Wiadomość wysłana za pośrednictwem FORMULARZA na pewno dotrze do Zespołu. Postaramy się, żeby odpowiedzieć na nią jak najszybciej. Zwykle trwa to nie dłużej niż 24 godziny. Prosimy o cierpliwość.

Aby przyspieszyć wymianę informacji, podaj w wiadomości swój numer telefonu i najdogodniejsze godziny, kiedy można do Ciebie oddzwonić.

 

PomocSieLiczy.pl
al. Rzeczypospolitej 2/U-2
02-972 Warszawa

kontakt@pomocsieliczy.pl

Pole Imię i nazwisko jest wymagane.
Pole Adres e-mail jest wymagane.
Format pola Adres e-mail jest nieprawidłowy.
Pole Telefon jest wymagane.
Pole Temat jest wymagane.
Pole Treść jest wymagane.
Jak działamy?

Prosto, przejrzyście, skutecznie.

Stworzenie Zbiórki

Po otwarciu kreatora (kliknięciu „Załóż Zbiórkę”) masz możliwość łatwego zamieszczenia zdjęcia oraz opisania, na co zbierasz pieniądze. W opisie powinny znaleźć się informacje, które zachęcą potencjalnego darczyńcę do dokonania wpłaty.

Przebieg zbiórki
Od momentu opublikowania Zbiórki wszyscy potencjalni Darczyńcy, którzy odwiedzają naszą stronę, będą mieli możliwość w prosty sposób przelać dla Ciebie darowiznę.
Zamknij Zbiórkę, wypłać środki

Kiedy zbiórka osiągnie wyznaczony przez Ciebie limit, masz jeszcze tydzień na zakończenie procesu. W tym celu zaloguj się na platformie i „odhacz” koniec zbiórki.

Podziękowania/ciąg dalszy historii
Darczyńcom będzie miło, jeśli zechcesz im podziękować. Po zakończonej Zbiórce masz możliwość wyrażenia w kilku słowach swojej wdzięczności.
Wspierają nas

Jesteśmy wdzięczni za pomoc w rozpowszechnianiu informacji o Platformie i o Zbiórkach, a także za wsparcie w pozyskiwaniu darczyńców. Dołącz do tych, którzy nas wspierają.