Zakup sprzętu sportowego, wsparcie dla startujących zawodników

Zakup sprzętu sportowego, wsparcie dla startujących zawodników
WSPARCIE DLA KLUBU
Od sześciu lat prowadzę na warszawskiej Woli klub sportowy zrzeszający dzieci, młodzież i dorosłych. Klub mieści się w wynajmowanych pomieszczeniach należących do miasta. Jednak sytuacja finansowa i wsparcie instytucji wszelakich jest dalekie od ideału. Pomimo moich starań i prób pokazania czym się zajmuję, ile pozytywnych wartości wnosi klub w dzielnicę, wyciągając z ławek i z bloków młodzież, dając im alternatywę, zdrowy styl życia oparty na sporcie, przyjaźni, szacunku do drugiego człowieka i pracy w rodzinnej atmosferze, nie udało się pozyskać żadnych dotacji ani zwykłej pomocy od nikogo.

Mimo to bierzemy udział w imprezach promujących sport: "Narodowy Dzień Sportu", "Zwalcz Nudę" jak również w zawodach sportowych w boksie i kick boxingu organizowanych przez kluby lub instytucje z bogatym zapleczem.

Do dalszego rozwoju klubu niezbędny jest większy budżet, który pozwoli realizować dalsze cele i polepszyć warunki i możliwości treningowe.

Planujemy zakupić sprzęt sportowy:
- airbike assalut - cena 4500 x2,
- wioślarz trening. concept2 4500 x 2 .
oraz pokryć wydatki związane z przygotowaniem do zawodów dla startujących - 3000 pln.

Nie możemy liczyć na wkład finansowy w rozwój klubu jego uczestników, gdyż nie są to zawodnicy, których stać by było nawet na osobiste wyposażenie w sprzęt (prywatne rękawice, ochraniacze, obuwie). Pragniemy zapewnić im jak najlepsze warunki do osiągnięcia sukcesu, niezwykle potrzebnego w ich życiu, gdyż często sport jest jedyną dziedziną, w której taki sukces są w stanie osiągnąć. Są tego warci. Ciężko pracują na treningach dążąc do doskonałości. Wylewają pot, bo osiągnąć coś w życiu, sprostać wymaganiom przeciwnika i jak najlepiej wypaść w konfrontacji z innymi, bardziej zamożnymi klubami.

Staramy się, by sprostać wymaganiom stawianym współczesnym obiektom, by treningi nie były "siermiężne", a reprezentowały wysoki poziom zagwarantowany nie tylko kompetencjami trenerów, ale również wyposażeniem ośrodka.

Mamy nadzieję, że nasz apel zostanie ciepło przyjęty, szczególnie przez osoby związane ze sportem, które rozumieją, co dla wyniku sportowego (ale również efektów wychowawczych) oznacza jakość otoczenia.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
http://fightclubfanga.pl/
oraz naszego profilu na FB:
https://www.facebook.com/Trenujzemnacom/


AUTOR ZBIÓRKI

Fight club Fanga
Witam
Nazywam się Radosław Brzuszczyński .
Jestem trenerem boksu , kick boxikngu i kulturystyki
absolwentem warszawskiego AWF
Zajmuję sie sportami walki od ponad 20 lat
Trenowałem wing chun , viet vo dao, kick boxing , grałem w rugby w klubie Skra Warszawa
Doświadczenie trenerskie zdobywałem między innymi w Klubie bokserskim Legia ,
FK Aplauz , Serafin, Palestra , S4
Od sześciu lat jestem właścicielem i trenerem Fight Club Fanga w Warszawie na Woli
Fight club Fanga AUTOR ZBIÓRKI
 • 100 zł Carrefour :)
  15 stycznia 2019, 19:54
 • 230 zł AS
  Fanga Mocno !!
  15 stycznia 2019, 16:21
 • 100 zł Groszek :)
  7 stycznia 2019, 12:27
 • 50 zł Anonimowy Pomagacz
  8 listopada 2018, 16:56
 • 80 zł Anonimowy Pomagacz
  8 października 2018, 13:04
 • 50 zł Anonimowy Pomagacz
  27 września 2018, 14:06
 • 30 zł Anonimowy Pomagacz
  Mocno Legia
  26 września 2018, 19:47
 • 50 zł Furia
  Mocno FANGA
  26 września 2018, 18:40
 • 10 zł Rafał
  Dobrzy Ludzie udostepniajcie tą zbiórkę gdzie się da! Razem mamy siłę! Mam nadzieję że się uda! e(L)o
  26 września 2018, 18:28
Jak działamy?

Prosto, przejrzyście, skutecznie.

Stworzenie Zbiórki

Po otwarciu kreatora (kliknięciu „Załóż Zbiórkę”) masz możliwość łatwego zamieszczenia zdjęcia oraz opisania, na co zbierasz pieniądze. W opisie powinny znaleźć się informacje, które zachęcą potencjalnego darczyńcę do dokonania wpłaty.

Przebieg zbiórki
Od momentu opublikowania Zbiórki wszyscy potencjalni Darczyńcy, którzy odwiedzają naszą stronę, będą mieli możliwość w prosty sposób przelać dla Ciebie darowiznę.
Zamknij Zbiórkę, wypłać środki
Kiedy zbiórka osiągnie wyznaczony przez Ciebie limit, masz jeszcze tydzień na zakończenie procesu. W tym celu zaloguj się na platformie i „odhacz” koniec zbiórki.
Podziękowania/ciąg dalszy historii
Darczyńcom będzie miło, jeśli zechcesz im podziękować. Po zakończonej Zbiórce masz możliwość wyrażenia w kilku słowach swojej wdzięczności.
Wspierają nas

Jesteśmy wdzięczni za pomoc w rozpowszechnianiu informacji o Platformie i o Zbiórkach, a także za wsparcie w pozyskiwaniu darczyńców. Dołącz do tych, którzy nas wspierają.