Moje marzenie - Operacja oka, jego rehabilitacja i zakup okularów

Moje marzenie - Operacja oka, jego rehabilitacja i zakup okularów
Moje marzenie Odzyskać wzrok
W dniu 19.10.2015 roku - feralnego dnia - Pan Jacek rankiem wyjeżdżając z domu udał się do kolegi. W czasie jazy pękła linka od gazu, samochodem zarzuciło ... Pewien pan, który jechał tą samą drogą, zadzwonił na policję, że prawdopodobnie ktoś zasłabł albo jest pod wpływem alkoholu .....

W wyniku brutalnej interwencji policji oraz tortur Jacek został okaleczony. Policjant potraktował go gazem z kilku centymetrów prosto w twarz. Siedząc w radiowozie został okładany pięściami przez funkcjonariusza. Od tego czasu nie jest zdolny do pracy w swoim zawodzie, gdyż nie widzi na jedno oko i żaden pracodawca nie chce go zatrudnić. Otrzymał orzeczenie o niepełnosprawności.
Pan Jacek jest też po wylewie.
W obecnej chwili utrzymuje się jedynie z zasiłku w kwocie 604zł, który nie wystarcza nawet na podstawowe leki oraz żywność. Dlatego proszę Was o wsparcie finansowe dla Pana Jacka na operację oka oraz na środki do życia.

Człowiek jest na skraju wytrzymałości, ale razem możemy odmienić jego los i dać mu normalne życie.

Sprawa Igora z Wrocławia, który był niewinny i został śmiertelnie pobity przez policjantów uczy nas, że można wszystko zamieść pod dywanik komendy. Jednak w tym przypadku Pan Jacek żyje i się nie poddaje, dlatego bardzo prosimy o pomoc LUDZI O DOBRYM SERCU.

Za każdy gest bardzo dziękuję...
Po badaniu lekarskim
Po tym incydencie lekarz zbadał pana Jacka w szpitalu i stwierdził zaczerwienienie obu oczu, ale nikt nie zdawał sobie sprawy, że prawe oko zostało uszkodzone i stracił wzrok ...
W szpitalu zostałem potraktowany jak zło konieczne. Po badaniu przez okulistę stwierdzono, że nie widać dna oka, i rogówka jest nie uszkodzona, ale niestety żaden lekarz nie daje gwarancji że pan Jacek odzyska wzrok. Operacja daje nadzieję, ale... Oczekiwania na NFZ są bardzo długie, a taka "poza kolejką" kosztuje powyżej 6000 zł.. Oprócz kosztów samego zabiegu potrzebne będą płatne wizyty kontrolne, opatrunki, leki osłaniające, okulary korekcyjne/ochronne i rehabilitacja wzroku.

Bardzo proszę o pomoc w zebraniu kwoty potrzebnej na przeprowadzenie operacji oka, zakup okularów i rehabilitacji .
Procesy wyglądają tak:
Po każdym zawiadomieniu wszystkie moje sprawy trafiają do kosza, od dwóch lat staram się walczyć o odszkodowanie, ale na nic moje starania jestem już bezradny , a dni mijają i moim marzeniem jest, by normalnie funkcjonować.
Dlatego zwracam się z gorącą prośbą o pomoc ludzi o dobrym sercu .
Moja życiowa pasja
Moją życiową pasją od młodych lat jest elektronika samochodowa i bardzo bym chciał, by spełniły się moje marzenia, bym mógł nadal je realizować.
To było moje źródło dochodu, który przez inwalidztwo utraciłem. Od dwóch lat mam zasiłek w kwocie 604 zł, co nie jest kwotą wystarczającą do przeżycia i na zakup leków.

Zwracam się o pomoc ludzi dobrego serca, by pomogli mi.

Kiedy mówię o marzeniach, myślę, co chciałbym.... Odzyskać wzrok...

Panie, chciałbym zasłużyć na łaskę widzenia świata takim, jaki jest. Moim marzeniem jest podjęcie pracy w moim zawodzie, którą bardzo lubię i wykonuję z pasją które koniecznie chcę realizować i dlatego proszę o pomoc

Jacek
Państwo ...
Nikt nie wygrał z aparatem państwowym, więc przestałam liczyć na odszkodowanie ...

Bardzo proszę o pomoc i za każdy gest dziękuje

JacekMOŻESZ POMÓC PRZEKAZUJĄC 1%:
KRS: 0000775644
Cel szczegółowy: 233

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

AUTOR ZBIÓRKI

Jacek Ratajczak
Jacek Ratajczak AUTOR ZBIÓRKI
 • 30 zł Joanna J
  5 marca 2019, 00:30
 • 3 zł Anonimowy Pomagacz
  18 czerwca 2018, 23:15
 • 11 zł Anonimowy Pomagacz
  Wytrwałości i pomyślnosci!
  11 października 2017, 01:26
 • 5 zł Anonimowy pomagacz
  26 sierpnia 2017, 15:45
 • 10 zł Anonimowy Pomagacz
  23 sierpnia 2017, 23:41
 • 10 zł Uda się. Trzymamy kciuki.
  23 sierpnia 2017, 19:41
Jak działamy?

Prosto, przejrzyście, skutecznie.

Stworzenie Zbiórki

Po otwarciu kreatora (kliknięciu „Załóż Zbiórkę”) masz możliwość łatwego zamieszczenia zdjęcia oraz opisania, na co zbierasz pieniądze. W opisie powinny znaleźć się informacje, które zachęcą potencjalnego darczyńcę do dokonania wpłaty.

Przebieg zbiórki
Od momentu opublikowania Zbiórki wszyscy potencjalni Darczyńcy, którzy odwiedzają naszą stronę, będą mieli możliwość w prosty sposób przelać dla Ciebie darowiznę.
Zamknij Zbiórkę, wypłać środki

Kiedy zbiórka osiągnie wyznaczony przez Ciebie limit, masz jeszcze tydzień na zakończenie procesu. W tym celu zaloguj się na platformie i „odhacz” koniec zbiórki.

Podziękowania/ciąg dalszy historii
Darczyńcom będzie miło, jeśli zechcesz im podziękować. Po zakończonej Zbiórce masz możliwość wyrażenia w kilku słowach swojej wdzięczności.
Wspierają nas

Jesteśmy wdzięczni za pomoc w rozpowszechnianiu informacji o Platformie i o Zbiórkach, a także za wsparcie w pozyskiwaniu darczyńców. Dołącz do tych, którzy nas wspierają.