Pomoc dla Misi

Pomoc dla Misi
Misia potrzebuje pomocy
Z całego serca proszę o pomoc w leczeniu naszej Misi.
Misia jest pieskiem Shitsu, ma dopiero 6 miesięcy. Od urodzenia bardzo choruje. Ma słabe nerki i pęcherz, a teraz jeszcze doszedł guz na brzuchu, którego zgodnie z zaleceniami weterynarza należy jak najszybciej usunąć. Nasza kochana Misia bardzo cierpi. Chory pęcherz powoduje, że Misia nie trzyma moczu. Cały czas ma żółtą sierść z tyłu i trzeba ja kąpać codziennie. Ku wielkiej rozpaczy naszego rocznego syneczka Rafałka nie może spać z nim na łóżku, a nawet u kogoś na rękach, tylko w swoim plastikowym kojcu, gdzie koce wciąż są wymieniane i prane.
Z wielkim smutkiem patrzymy na cierpienie Misi. Bardzo byśmy chcieli jej pomóc, ale niestety nie stać nas. Koszty leczenia są bardzo wysokie.
Dlatego zwracamy się o pomoc do ludzi od wielkich sercach, którym los zwierząt nie jest obojętny.
Prosimy pomóżcie uratować Misię.

AUTOR ZBIÓRKI

Misia prosi o pomoc
Proszę o pomoc przy leczeniu Misi.
Misia jest pieskiem Shitsu który ma dopiero 6 miesięcy od początku bardzo choruje na nerki pęcherz a teraz jeszcze ma guza mam małe dziecko nie stać nas już na leczenie jej dlatego proszę o pomoc bo ona się bardzo męczy a nie chce jej oddawać do schroniska :(
Misia prosi o pomoc AUTOR ZBIÓRKI
  • 50 zł Pomoc dla Misi
    28 grudnia 2017, 14:18
Jak działamy?

Prosto, przejrzyście, skutecznie.

Stworzenie Zbiórki

Po otwarciu kreatora (kliknięciu „Załóż Zbiórkę”) masz możliwość łatwego zamieszczenia zdjęcia oraz opisania, na co zbierasz pieniądze. W opisie powinny znaleźć się informacje, które zachęcą potencjalnego darczyńcę do dokonania wpłaty.

Przebieg zbiórki
Od momentu opublikowania Zbiórki wszyscy potencjalni Darczyńcy, którzy odwiedzają naszą stronę, będą mieli możliwość w prosty sposób przelać dla Ciebie darowiznę.
Zamknij Zbiórkę, wypłać środki
Kiedy zbiórka osiągnie wyznaczony przez Ciebie limit, masz jeszcze tydzień na zakończenie procesu. W tym celu zaloguj się na platformie i „odhacz” koniec zbiórki.
Podziękowania/ciąg dalszy historii
Darczyńcom będzie miło, jeśli zechcesz im podziękować. Po zakończonej Zbiórce masz możliwość wyrażenia w kilku słowach swojej wdzięczności.
Wspierają nas

Jesteśmy wdzięczni za pomoc w rozpowszechnianiu informacji o Platformie i o Zbiórkach, a także za wsparcie w pozyskiwaniu darczyńców. Dołącz do tych, którzy nas wspierają.