Nepal 2017 Joanna Podemska i Beata Jamroga - obie walczymy z chorobami. Chcemy tą podróżą i wydaniem książki pomóc innym chorym kobietom.

Nepal 2017
ZBIÓRKA
Kobieta w Drodze - Nepal 2017
Myślisz, że Twoje poukładane i zaplanowane życie się nie zmieni?
Jeżeli tak myślisz, to jesteś w błędzie. Wszystko w danej chwili może runąć jak domek z kart.
Zaczniesz znów zaczynać od nowa budować swoje życie.
Droga nie będzie ani łatwa, ani prosta.
Skąd pomysł Kobiety w drodze?
Kiedyś i ja stanęłam na tej trudnej, wyboistej drodze. Na szczęście nie kroczę nią sama, zabieram ze sobą każdą z Was, pomagam dostrzec w chaosie życia - siebie, zrealizować marzenia, pokazać, że mimo choroby, mimo utraty wiary w siebie, złapię Cię mocno za rękę i nie puszczę do momentu, aż spojrzysz na siebie nowymi oczyma, z miłością, z szacunkiem, z wiarą….
Nasza podróż zaczyna się od Nepalu. To szczególne miejsce na mapie świata, które było tylko cichym, nieujawnionym marzeniem. Miejscem, które było nieosiągalne w realnym świecie dla zwykłej mnie…
Tylko dlaczego? Zablokowałam się, uważałam, że nie zasługuję na to, że lepiej będzie jak tylko pomarzę sobie o tym kraju, który fascynował mnie od dziecka.
Nepal – kolebka marzeń, staje się coraz bardziej realna. To podróż nie tylko w świat egzotyki, ale też i w świat wewnętrznej mocy. Mocy, którą chcę ujawnić każdej z Was, że można, że zasługujesz na to, by być szczęśliwą.
Zabieram ze sobą wspaniałą osobę. Biorę ją za rękę i kroczymy razem. Jest nas coraz więcej i chcę Wam wszystkim pokazać, że wszystko jest możliwe. Pokonanie choroby, rozwiązanie trudności rodzinnych, czy też innych zawiłości życia.
Podróż nasza będzie obfitować w różne atrakcje.
• Trekking szlakiem Annapurny pozwolić sprawdzić Naszą wytrzymałość. Mamy moc.
• Lot nad górami świata – Himalajami ma symbolizować wolność. Nic nie jest w stanie Cię zniszczyć.
• Zwiedzanie kultury Nepalu ma odkryć Naszą duchowość, którą oczyści umysł i da ciału siłę.
• A przede wszystkim chcę pokazać każdej z Was, że Możemy coś zrobić dla innych i dla siebie.
Natomiast Książka Kobieta w Drodze ma ukazać prawdziwą siebie. Ona ciągle się pisze i to Wy Kobiety jesteście jej bohaterkami.

AUTOR ZBIÓRKI

Joanna Podemska i Beata Jamroga
Powstaje projekt podróży do Nepalu pod nazwą Kobieta w Drodze. W podróż chcą wybrać się dwie kobiety walczące z chorobą nowotworową i depresją.
Chcemy poprzez tą podróż pokazać, że warto walczyć o marzenia nawet, gdy się jest chorą.
Na podstawie podróży powstanie książka o tym samym tytule z której dochód będzie przekazany na organizację wspierającą chorych na nowotwory.
Te dwie kobiety to Joanna Podemska z Włocławka i Beata Jamroga z Poznania.

Ofiarowali pieniądze

 • Gal Anonim
  Słuszny cel
  14 February 2017, 11:32
  1000 zł
 • Anastazja Szulc
  9 January 2017, 11:43
  1000 zł
 • Anonimowy Pomagacz
  15 December 2016, 14:18
  15 zł
Joanna Podemska i Beata Jamroga AUTOR ZBIÓRKI
Wesprzyj
5
10
25
50
75
100
Jak działamy?

Prosto, przejrzyście, skutecznie.

Stworzenie Zbiórki

Po otwarciu kreatora (kliknięciu „Załóż Zbiórkę”) masz możliwość łatwego zamieszczenia zdjęcia oraz opisania, na co zbierasz pieniądze. W opisie powinny znaleźć się informacje, które zachęcą potencjalnego darczyńcę do dokonania wpłaty.

Przebieg zbiórki
Od momentu opublikowania Zbiórki wszyscy potencjalni Darczyńcy, którzy odwiedzają naszą stronę, będą mieli możliwość w prosty sposób przelać dla Ciebie darowiznę.
Zamknij Zbiórkę, wypłać środki
Kiedy zbiórka osiągnie wyznaczony przez Ciebie limit, masz jeszcze tydzień na zakończenie procesu. W tym celu zaloguj się na platformie i „odhacz” koniec zbiórki.
Podziękowania/ciąg dalszy historii
Darczyńcom będzie miło, jeśli zechcesz im podziękować. Po zakończonej Zbiórce masz możliwość wyrażenia w kilku słowach swojej wdzięczności.
Wspierają nas

Jesteśmy wdzięczni za pomoc w rozpowszechnianiu informacji o Platformie i o Zbiórkach, a także za wsparcie w pozyskiwaniu darczyńców. Dołącz do tych, którzy nas wspierają.