Wymarzone auto

Wymarzone auto
Wymarzone Auto
Witam, nazywam się Mateusz.

Założyłem zrzutkę na samochód, ponieważ po wyjściu z placówki (Domu Dziecka) niezbyt ma mi kto pomóc. Pieniądze z wypłaty odkładam, lecz nie są to duże sumy, ponieważ przede wszytskim muszę opłacić różne opłaty.

Do osób z "Dobrym Serduszkiem" mam tylko jedną prośbę: pomóż mi choć złotówką. Dla Ciebie pewnie ta złotówka różnicy nie zrobi, a mi pomoże przybliżyć cel uzbierania potrzebnej kwoty.

Dziękuję każdemu kto wpłaci nawet 50 groszy, bo zawsze to jakiś pieniądz, a jak to się mówi: grosz do grosza a będzie kokosza.

Dodam jeszcze, że mam 21 lat. Po 18. roku życia odszedłem z placówki, wynająłem mieszkanko, podjąłem się pracy w Zieleni Miejskiej (dla niewiedzących co to za praca - jest to pielęgnacja zieleni, inaczej mówiąc wycinanie drzew, pielęgnacja żywopłotów, koszenie traw i tym podobne).

Udało mi się już uzbierać na prawo jazdy, które zdałem, lecz teraz ciężej uzbierać na samochód. Odkładam po 100 zł, bo zarobki nie są duże, a jeszcze mam różne opłaty, dlatego jak możesz wpłać nawet złotówkę. Dziękuję!


MOŻESZ POMÓC PRZEKAZUJĄC 1%:
KRS: 0000775644
Cel szczegółowy: 795

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

AUTOR ZBIÓRKI

Mateusz Wychowski
Mateusz Wychowski AUTOR ZBIÓRKI
  • 10 zł Aga
    Dycha leci, trzymam kciuki za dobry start!
    28 lipca 2020, 14:46
Jak działamy?

Prosto, przejrzyście, skutecznie.

Stworzenie Zbiórki

Po otwarciu kreatora (kliknięciu „Załóż Zbiórkę”) masz możliwość łatwego zamieszczenia zdjęcia oraz opisania, na co zbierasz pieniądze. W opisie powinny znaleźć się informacje, które zachęcą potencjalnego darczyńcę do dokonania wpłaty.

Przebieg zbiórki
Od momentu opublikowania Zbiórki wszyscy potencjalni Darczyńcy, którzy odwiedzają naszą stronę, będą mieli możliwość w prosty sposób przelać dla Ciebie darowiznę.
Zamknij Zbiórkę, wypłać środki
Kiedy zbiórka osiągnie wyznaczony przez Ciebie limit, masz jeszcze tydzień na zakończenie procesu. W tym celu zaloguj się na platformie i „odhacz” koniec zbiórki.
Podziękowania/ciąg dalszy historii
Darczyńcom będzie miło, jeśli zechcesz im podziękować. Po zakończonej Zbiórce masz możliwość wyrażenia w kilku słowach swojej wdzięczności.
Wspierają nas

Jesteśmy wdzięczni za pomoc w rozpowszechnianiu informacji o Platformie i o Zbiórkach, a także za wsparcie w pozyskiwaniu darczyńców. Dołącz do tych, którzy nas wspierają.