Zakup wyprawki dla dziecka

Zakup wyprawki dla dziecka
Wyprawka dla dziecka: wózek, łóżeczko dziecięce, ciuszki oraz inne potrzebne rzeczy.
Witam!

Zbieramy na wyprawkę dla naszego jeszcze nienarodzonego dziecka.
Z początku baliśmy się wstawić tutaj jakiekolwiek ogłoszenie, ale zrobiliśmy to ze względu na panującą na świecie pandemię.

Ja i mój chłopak aktualnie mamy problemy ze znalezieniem pracy. Ja straciłam pracę z powodu zajścia w ciążę. Niestety mój pracodawca miał do tego prawo, gdyż byłam zatrudniona na umowę na zlecenie. Mój chłopak ma problemy ze względu na to, iż nie ma jeszcze 18 lat...

Dlatego też zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc nawet niewielką kwotą. Każda wpłacona przez Was suma jest w stanie nam pomóc <3


MOŻESZ POMÓC PRZEKAZUJĄC 1%:
KRS: 0000775644
Cel szczegółowy: 786

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

AUTOR ZBIÓRKI

Kamila Daniela Apoczkin
Witam zbieram pieniądze dla nienarodzonego dziecka aby mieć możliwoś na utrzymanie je do czasu znalezienia pracy.
Kamila Daniela Apoczkin AUTOR ZBIÓRKI
Jak działamy?

Prosto, przejrzyście, skutecznie.

Stworzenie Zbiórki

Po otwarciu kreatora (kliknięciu „Załóż Zbiórkę”) masz możliwość łatwego zamieszczenia zdjęcia oraz opisania, na co zbierasz pieniądze. W opisie powinny znaleźć się informacje, które zachęcą potencjalnego darczyńcę do dokonania wpłaty.

Przebieg zbiórki
Od momentu opublikowania Zbiórki wszyscy potencjalni Darczyńcy, którzy odwiedzają naszą stronę, będą mieli możliwość w prosty sposób przelać dla Ciebie darowiznę.
Zamknij Zbiórkę, wypłać środki

Kiedy zbiórka osiągnie wyznaczony przez Ciebie limit, masz jeszcze tydzień na zakończenie procesu. W tym celu zaloguj się na platformie i „odhacz” koniec zbiórki.

Podziękowania/ciąg dalszy historii
Darczyńcom będzie miło, jeśli zechcesz im podziękować. Po zakończonej Zbiórce masz możliwość wyrażenia w kilku słowach swojej wdzięczności.
Wspierają nas

Jesteśmy wdzięczni za pomoc w rozpowszechnianiu informacji o Platformie i o Zbiórkach, a także za wsparcie w pozyskiwaniu darczyńców. Dołącz do tych, którzy nas wspierają.