Zbieram na nowy start w życiu

Zbieram na nowy start w życiu
Moja historia
Mam na imię Daria i jestem z Litwy. Przyjechałam do Polski na studia. Po studiach udało mi się znaleźć pracę i zostać w kraju. Wszystko się jakoś układało. Jednak w ostatnim czasie moje życie przewróciło się do góry nogami. Straciłam pracę, oszczędności, zawód, wynajmowaną kawalerkę.

Przez ostatnich 5 lat pracowałam jako przewodnik po Warszawie dla turystów. Wiem, że raczej w najbliższy rok nie będę mogła utrzymywać się na tym zawodzie. Marzę, żeby zacząć coś nowego, od zera.
Chciałabym nauczyć się szyć i robić poprawki krawieckie a w przyszłości zajmować się szyciem na miarę. Chciałabym zacząć uczyć się szyć już dziś, jednak moja obecna pensja (sprzedawca w sklepie odzieżowym) nie pozwala mi na zakup maszynki.


MOŻESZ POMÓC PRZEKAZUJĄC 1%:
KRS: 0000775644
Cel szczegółowy: 780

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

AUTOR ZBIÓRKI

Daria Milewska
Daria Milewska AUTOR ZBIÓRKI
Jak działamy?

Prosto, przejrzyście, skutecznie.

Stworzenie Zbiórki

Po otwarciu kreatora (kliknięciu „Załóż Zbiórkę”) masz możliwość łatwego zamieszczenia zdjęcia oraz opisania, na co zbierasz pieniądze. W opisie powinny znaleźć się informacje, które zachęcą potencjalnego darczyńcę do dokonania wpłaty.

Przebieg zbiórki
Od momentu opublikowania Zbiórki wszyscy potencjalni Darczyńcy, którzy odwiedzają naszą stronę, będą mieli możliwość w prosty sposób przelać dla Ciebie darowiznę.
Zamknij Zbiórkę, wypłać środki

Kiedy zbiórka osiągnie wyznaczony przez Ciebie limit, masz jeszcze tydzień na zakończenie procesu. W tym celu zaloguj się na platformie i „odhacz” koniec zbiórki.

Podziękowania/ciąg dalszy historii
Darczyńcom będzie miło, jeśli zechcesz im podziękować. Po zakończonej Zbiórce masz możliwość wyrażenia w kilku słowach swojej wdzięczności.
Wspierają nas

Jesteśmy wdzięczni za pomoc w rozpowszechnianiu informacji o Platformie i o Zbiórkach, a także za wsparcie w pozyskiwaniu darczyńców. Dołącz do tych, którzy nas wspierają.