Zdążyć przed maturą!

Zdążyć przed maturą!
Mimo przeciwności losu
Urodziłem się z dziecięcym porażeniem mózgowym. Dzięki wieloletniej opiece lekarskiej i rehabilitacjom mój stan się polepszał. Po zakończeniu gimnazjum, z radością planowałem naukę w technikum, by zrealizować swoje marzenia i zostać grafikiem komputerowym. Niestety zachorowałem na nowotwór – kostniakomięsak kości ramiennej lewej.
Zamiast pójść do szkoły byłem zmuszony podjąć leczenie. Pomiędzy kolejnymi operacjami (wycięcia guza z ramienia i obu płuc) poddawany byłem kolejnym cyklom chemioterapii.

Dzięki wsparciu najbliższych, ukończyłem drugą klasę technikum informatycznego. Chciałem kontynuuować naukę i rozwijać swoją pasję. W kwietniu 2018 roku badania wykazały nowe zmiany, co zadecydowało o wznowieniu leczenia.

Mimo tych wszystkich wyzwań, wierzę, że pokonam przeciwności losu i zrealizuję swoje marzenie: zostanę informatykiem.

Mam jasny plan, jak osiągnąć ten cel. Podstawą jest dobrze zdana matura na koniec czwartej klasy technikum. W tym roku czekają mnie praktyki zawodowe. Muszę jak najszybciej wrócić do szkoły, żeby nie robić sobie zaległości. Małymi krokami zbliżam się do celu.
Aktualna zbiórka
Obecnie Michał jest w trakcie chemioterapii w IMiD w Warszawie. Do tej pory nasz Podopieczny leczony był nierefundowanym Nexavarem. Planowane jest wykonanie badań genetycznych, które pozwolą na wybór leczenia celowanego. Badania, choć kosztowne, mogą zwiększyć jego szanse na przeżycie.

Bardzo prosimy o wsparcie Michała i jego wspaniałych marzeń - każda wpłata ma znaczenie!

AUTOR ZBIÓRKI

Fundacja Znajdź Pomoc
Naszą misją jest pomoc osobom chorym na raka i ich bliskim - od pojawienia się choroby do jej wyleczenia, angażując przy tym i łącząc lokalne społeczności oraz świat biznesu. Chcemy być dla tych osób, które ze względu na miejsce zamieszkania, warunki psychofizyczne lub sytuację życiową, nie otrzymywały żadnego wsparcia w chorobie.
Fundacja Znajdź Pomoc AUTOR ZBIÓRKI
 • 10 zł Anonimowy Pomagacz
  Trzymam kciuki!
  29 lutego 2020, 13:20
 • 30 zł Anonimowy Pomagacz
  19 lutego 2020, 01:40
 • 30 zł Anna
  Trzymaj się ;)!!!
  13 lutego 2020, 21:30
 • 100 zł Anonimowy Pomagacz
  11 lutego 2020, 18:08
 • 100 zł Aneta Braun
  8 lutego 2020, 20:51
 • 100 zł Anonimowy Pomagacz
  7 lutego 2020, 15:25
 • 20 zł Karol
  5 lutego 2020, 00:11
 • 5 zł Karol
  Dużo zdrowia bo to jest najważniejsze i uśmiechu, przede wszystkim pozytywne myślenie!
  5 lutego 2020, 00:08
 • 10 zł Anonimowy Pomagacz
  4 lutego 2020, 16:47
 • 5 zł Klaudia
  Trzymaj się!
  3 lutego 2020, 22:36
Jak działamy?

Prosto, przejrzyście, skutecznie.

Stworzenie Zbiórki

Po otwarciu kreatora (kliknięciu „Załóż Zbiórkę”) masz możliwość łatwego zamieszczenia zdjęcia oraz opisania, na co zbierasz pieniądze. W opisie powinny znaleźć się informacje, które zachęcą potencjalnego darczyńcę do dokonania wpłaty.

Przebieg zbiórki
Od momentu opublikowania Zbiórki wszyscy potencjalni Darczyńcy, którzy odwiedzają naszą stronę, będą mieli możliwość w prosty sposób przelać dla Ciebie darowiznę.
Zamknij Zbiórkę, wypłać środki
Kiedy zbiórka osiągnie wyznaczony przez Ciebie limit, masz jeszcze tydzień na zakończenie procesu. W tym celu zaloguj się na platformie i „odhacz” koniec zbiórki.
Podziękowania/ciąg dalszy historii
Darczyńcom będzie miło, jeśli zechcesz im podziękować. Po zakończonej Zbiórce masz możliwość wyrażenia w kilku słowach swojej wdzięczności.
Wspierają nas

Jesteśmy wdzięczni za pomoc w rozpowszechnianiu informacji o Platformie i o Zbiórkach, a także za wsparcie w pozyskiwaniu darczyńców. Dołącz do tych, którzy nas wspierają.