Zakup opału na zimę dla Dawida i jego mamy

Zakup opału na zimę dla Dawida i jego mamy
Dawid stracił już ojca i brata
Seria nieszczęść, które spadły na rodzinę Dawida, brzmi niewiarygodnie. Najpierw diagnoza Dawida – osteosarcoma, rak złośliwy kości z przerzutami do obydwu płuc. Chwilę później kolejna tragedia – zmarł ojciec, a siedem miesięcy później brat.
Dawid i jego mama - Halina - nie mieli czasu nawet na przeżycie żałoby po stracie 2 najważniejszych osób. Od razu musieli stanąć do walki z rakiem i walczyć o życie Dawida.
3. wznowa i brak środków na utrzymanie
Obecnie Dawid jest w trakcie 3. wznowy. Możliwości leczenia niedługo się skończą. Możliwe, że potrzebne będzie włączenie nierefundowanych leków.
Sytuacja finansowa Dawida i mamy jest bardzo trudna. Żyją z renty i zasiłków, jednak przy ciągłych kosztach dojazdów do szpitala i lekach, pieniądze kończą się bardzo szybko.

Zbliża się zima. Niezbędny jest zakup opału. Dom, do którego wraca Dawid, musi być ogrzany. Chłopiec ma osłabioną odporność, po chemioterapii musi mieć warunki do regeneracji.

Pomóżmy im zebrać pieniądze, aby po kolejnej chemioterapii Dawid mógł wrócić do ogrzanego domu.

AUTOR ZBIÓRKI

Fundacja Znajdź Pomoc
Naszą misją jest pomoc osobom chorym na raka i ich bliskim - od pojawienia się choroby do jej wyleczenia, angażując przy tym i łącząc lokalne społeczności oraz świat biznesu. Chcemy być dla tych osób, które ze względu na miejsce zamieszkania, warunki psychofizyczne lub sytuację życiową, nie otrzymywały żadnego wsparcia w chorobie.
Fundacja Znajdź Pomoc AUTOR ZBIÓRKI
 • 50 zł Anonimowy Pomagacz
  9 grudnia 2019, 00:05
 • 100 zł Barbara
  Mam nadzieje ze znajdzie się wiele ludzi o dobrym sercu by Wam pomoc w tych trudnych chwilach.
  18 grudnia 2019, 07:30
 • 200 zł Anonimowy Pomagacz
  4 grudnia 2019, 08:25
 • 100 zł Anonimowy Pomagacz
  Jezu Ty się tym zajmij
  3 grudnia 2019, 11:04
 • 50 zł Anonimowy Pomagacz
  ❤️
  2 grudnia 2019, 11:31
 • 37 zł Anonimowy Pomagacz
  1 grudnia 2019, 18:38
 • 10 zł Danuta Grzyb
  Życzę zdrówka dla Dawidka , siły dla Mamy i dobrych ludzi wkoło, którzy będą pomagać Wam na co dzień. Pomoc to pieniądze, ale nie tylko. Ważne jest też dobre słowo i wsparcie ,że można na kimś polegać w tej trudnej chwili. Życzę żeby udało się zebrać dużo więcej. Pozdrawiam serdecznie. :)
  1 grudnia 2019, 14:41
 • 50 zł Anonimowy Pomagacz
  30 listopada 2019, 21:45
 • 100 zł Anonimowy Pomagacz
  Jesteśmy z Wami całym sercem ????
  30 listopada 2019, 20:45
 • 30 zł Anonimowy Pomagacz
  29 listopada 2019, 19:20
Jak działamy?

Prosto, przejrzyście, skutecznie.

Stworzenie Zbiórki

Po otwarciu kreatora (kliknięciu „Załóż Zbiórkę”) masz możliwość łatwego zamieszczenia zdjęcia oraz opisania, na co zbierasz pieniądze. W opisie powinny znaleźć się informacje, które zachęcą potencjalnego darczyńcę do dokonania wpłaty.

Przebieg zbiórki
Od momentu opublikowania Zbiórki wszyscy potencjalni Darczyńcy, którzy odwiedzają naszą stronę, będą mieli możliwość w prosty sposób przelać dla Ciebie darowiznę.
Zamknij Zbiórkę, wypłać środki
Kiedy zbiórka osiągnie wyznaczony przez Ciebie limit, masz jeszcze tydzień na zakończenie procesu. W tym celu zaloguj się na platformie i „odhacz” koniec zbiórki.
Podziękowania/ciąg dalszy historii
Darczyńcom będzie miło, jeśli zechcesz im podziękować. Po zakończonej Zbiórce masz możliwość wyrażenia w kilku słowach swojej wdzięczności.
Wspierają nas

Jesteśmy wdzięczni za pomoc w rozpowszechnianiu informacji o Platformie i o Zbiórkach, a także za wsparcie w pozyskiwaniu darczyńców. Dołącz do tych, którzy nas wspierają.