Spełnić marzenie o dziecku

Spełnić marzenie o dziecku
BARDZO PRAGNIEMY MIEĆ DZIECKO!!!
Witam, mam na imię Angelika mam 37 lat od 10 lat jestem szczęśliwą mężatką. Mam wspaniałego męża Przemka 40 lat i bardzo się kochamy.

Poznajcie naszą historię:
Z mężem poznaliśmy się przez telegazetę w 2008 roku. Przez 2 miesiące ze sobą pisaliśmy i rozmawialiśmy przez telefon, w końcu niespodziewanie 01.09.2008 r. przyjechał do mnie był u mnie 2 godziny, po czym postanowiliśmy, że spróbujemy być parą, 24.09.2008 r mój wtedy chłopak przyjechał do mnie na chrzest mojego chrześniaka, po chrzcinach mi się oświadczył - oczywiście był pierścionek i bukiet róż. W listopadzie mój już wtedy narzeczony przyjechał po mnie i wziął mnie z całym moim bagażem do Grudziądza, gdzie wynajął mieszkanie dla nas, 31.12.2008 r wyszłam za MĄŻ za Przemka, był to ślub cywilny. w Marcu 2009 roku zaszłam w ciążę, bardzo pragnęliśmy Dziecka, lecz niestety w 12 tygodniu ciąży poroniłam. Był to dla nas ból nie do opisania, oboje z mężem to przeżyliśmy bardzo mocno. Od tamtego czasu staramy się o dzidziusia, ale zawsze mówiliśmy "jak będzie, to będzie, nic na siłę". Gdy przeprowadziliśmy się do Kalisza, poszłam do ginekologa. Dostałam skierowanie do Poradni Leczenia Niepłodności w Poznaniu. Byłam nawet 3 razy na diagnostyce w szpitalach, lecz zawsze słyszałam to samo "WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU, PROSZĘ PRÓBOWAĆ" W Czerwcu 2016 roku polecieliśmy z telewizją TTV w podróż "PIERWSZY RAZ ZA GRANICĄ " do wspaniałego miasta RZYM i tam modląc się przy grobie JANA PAWŁA II o nasze dziecko dostałam natchnienie, aby iść do Kościoła i poprosić o Ślub Kościelny po przylocie do Polski tak też postąpiłam i 24.09.2016 r. powiedzieliśmy sobie sakramentalne TAK przed Bogiem. We Wrześniu 2018 roku trafiłam do wspaniałej pani doktor Ginekolog, która od razu zauważyła że w wypisach z Polnej jest wysoka prolaktyna, więc zaczęliśmy leczyć. Później pani doktor dała mi skierowanie na badania i niestety zrobiłam badanie AMH (rezerwa jajnikowa) - moja wartość to 0,072 jest bardzo niska. Jedyną szansą dla nas aby posiadać dziecko jest IN VITRO z komórkami dawczyni, co prawda próbowaliśmy stymulacji i brałam tabletki, zastrzyki, lecz bez IN Vitro jest to niemożliwe, dlatego bardzo proszę Państwa o chociaż złotówkę. Każda złotówka się liczy.Jesteśmy małżeństwem bardzo upartym i zawziętym i wierzymy w to, że jeszcze kiedyś będziemy rodzicami, że będziemy mieli tego naszego DZIDZIUSIA. Mój Mąż jest kierowcą, ja zajmuję się domem, mieszkamy w Kaliszu w starej kamienicy na jednym pokoju, lecz jesteśmy ludźmi bardzo szczerymi. Pieniążki ze zbiórki przeznaczę na całą procedurę IN VITRO z komórkami dawczyni oraz leki. Bardzo Państwa prosimy o pomoc w dążeniu do naszego marzenia.Zbieram na całą procedurę.

Program in vitro z komórkami jajowymi od anonimowej dawczyni.
Koszt pobrania komórek jajowych od anonimowej dawczyni m.im
-koszty badań kwalifikacyjnych dawczyni
-wizyty lekarskie dawczyni
-leki do stymulacji jajników dawczyni
-witryfikacja 12 komórek jajowych
-ogrzanie 12 komórek jajowych
-zapłodnienie IVF lub ICSI
-transfer świeżego zarodka/zarodków
-witryfikacja pozostałych zarodków i ich przechowywanie przez rok, dzięki czemu można powtórzyć zabieg
-KOSZT 20900 ZŁOTY
Badania dla biorczyni -koszt wszystkich badań 1090 złoty
badania męża biorczyni- koszt wszystkich badań 1360 złoty
Koszt leków około 500 złoty
RAZEM KOSZT CAŁEJ PROCEDURY IN VITRO Z KOMÓRKAMI DAWCZYNI 23850 ZŁOTY
Wierzę , że ta jedna procedura wystarczy , abym się doczekała mojego
wymarzonego cudu ❤❤❤❤ BARDZO PRAGNIEMY ZOSTAĆ RODZICAMI .Bardzo jesteśmy Państwu wdzięczni za każdą złotówkę wpłaconą z serca DZIĘKUJEMY.


MOŻESZ POMÓC PRZEKAZUJĄC 1%:
KRS: 0000775644
Cel szczegółowy: 640

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

AUTOR ZBIÓRKI

Angelika Kak
Witam mam na imię Angelika mam 37 lat od 11 lat jestem szczęśliwą mężatką mam wspaniałego męża Przemka 40 lat bardzo się kochamy. Mąż pracuje jako kierowca ja zajmuję się domem. W 2009r zaszłam w ciążę lecz w 12 tygodniu ciąży poroniłam.Od tamtego czasu staramy się o dzidziusia lecz bezskutecznie. Ostatnio zrobiłam badanie AMH moja wartość to 0,072 jest bardzo niska jedyną szansą dla nas aby posiadać dziecko jest IN VITRO z komórkami dawczyni , pieniążki ze zbiórki przeznaczę na całą procedurę IN VITRO oraz leki . Bardzo państwa prosimy o pomoc w dążeniu do naszego marzenia bardzo chcemy zostać rodzicami.Bardzo jesteśmy państwu wdzięczni za każdą złotówkę wpłaconą z serca DZIĘKUJEMY.
Angelika Kak AUTOR ZBIÓRKI
 • 5 zł Życzliwa
  Pani Angeliko, przede wszystkim spróbujcie powalczyć o oczyszczenie organizmu - post Dąbrowskiej jest bezplatny a reguluje hormony i wiele par po jego przejściu zaszło bez przeszkód w ciążę. Szkoda pieniędzy na in-vitro, które w tej sytuacji może i tak się nie utrzymać - najpierw trzeba doprowadzić organizm do odpowiedniej funkcjonalności hormonalnej, której same leki na pewno nie załatwią. Trzeba pamiętać że niska rezerwa jajnikowa nie musi świadczyć o ich niskiej jakości więc warto zawalczyć!
  30 marca 2022, 16:49
 • 10 zł Anonimowy Pomagacz
  25 czerwca 2019, 07:35
 • 10 zł Anonimowy Pomagacz
  Trzymam kciuki
  24 czerwca 2019, 22:56
 • 30 zł Bydgoszcz
  Dacię radę
  18 czerwca 2019, 08:03
 • 5 zł anonimowy
  walcz
  18 czerwca 2019, 00:01
Jak działamy?

Prosto, przejrzyście, skutecznie.

Stworzenie Zbiórki

Po otwarciu kreatora (kliknięciu „Załóż Zbiórkę”) masz możliwość łatwego zamieszczenia zdjęcia oraz opisania, na co zbierasz pieniądze. W opisie powinny znaleźć się informacje, które zachęcą potencjalnego darczyńcę do dokonania wpłaty.

Przebieg zbiórki
Od momentu opublikowania Zbiórki wszyscy potencjalni Darczyńcy, którzy odwiedzają naszą stronę, będą mieli możliwość w prosty sposób przelać dla Ciebie darowiznę.
Zamknij Zbiórkę, wypłać środki

Kiedy zbiórka osiągnie wyznaczony przez Ciebie limit, masz jeszcze tydzień na zakończenie procesu. W tym celu zaloguj się na platformie i „odhacz” koniec zbiórki.

Podziękowania/ciąg dalszy historii
Darczyńcom będzie miło, jeśli zechcesz im podziękować. Po zakończonej Zbiórce masz możliwość wyrażenia w kilku słowach swojej wdzięczności.
Wspierają nas

Jesteśmy wdzięczni za pomoc w rozpowszechnianiu informacji o Platformie i o Zbiórkach, a także za wsparcie w pozyskiwaniu darczyńców. Dołącz do tych, którzy nas wspierają.