Natalia niknie w oczach

Natalia niknie w oczach
Pomóżmy Natalii żyć bez szpitali
Witam serdecznie.Pilnie potrzebujemy nieosiągalnej dla nas kwoty na badania genetyczne, aby uwolnić córkę od szpitali. Same badania będą kosztowały 3.880 zł, a dochodzą pozostałe wydatki związane z jej zdrowiem. Jestem w rozpaczy.

Jestem mamą wspaniałej 10 letniej córeczki Natalii. Z córką od urodzenia były problemy z brzuszkiem, jednak lekarze uspokajali, że to nic złego.
Nasz koszmar zaczął się 2 lata temu od grypy jelitowej. Córka przeszła ją okropnie - pobyt w szpitalu, potem następna niby "grypa jelitowa" i następna. Każda kończyła się w szpitalu. Z córcią było bardzo źle - schudła, nic nie jadła. W trakcie pobytu w Klinice Gastrologii Pediatrii Dziecięcej Prokocim okazało się, że w brzuszku córki jest więcej problemów jak jeden i wymaga dalszych badań i konsultacji. Ma też nietolerancję krzyżową - fruktozemia i laktoza, dodatkowo zapalenie jelit, reflux zapalenie trzustki. Dostaliśmy w klinice zalecenia i ustaliliśmy następne pobyty w szpitalu, bo są kolejki na badania i każdy musi czekać na swoją. Jednak córka trafiła w drugiej dobie po pobycie w klinice znowu do szpitala. Musimy zrobić rozszerzone badania genetyczne, niestety fundusz nie da nam ani grosza, no może 100 zł na te badania, bo to rzadka choroba genetyczna a od tych badań zależy życie i żywienie córki, bo w chwili obecnej jest na o wiele gorszej diecie jak cukrzycy, bo cukier i fruktoza, malitole, sorbitole i inne jest we wszystkim, nawet w lekach i szczepionkach. Szczepionki dla córki też nie mamy, ponieważ zawiera sorbitole, manitole i i inne ukryte zagrożenia dla Natalii, np E 47. A że mamy daleko do kliniki, to są koszty wyjazdu, jedzenie w termosach, bo nie możemy jej podać gotowego jedzenia. Najgorsza jest ta drastyczna dieta i to, że nie mamy za bardzo jak zachoruje jakich leków podać. Jak każde dziecko chciałaby coś dobrego zjeść. Od tych badań uzależnione jest jej żywienie. Dziecko nie może jeść nic innego jak tylko to co zrobimy z naturalnych produktów i tylko tych, które jej wolno! Tutaj są ograniczenia mąki - tylko bez glutenu, bo innych też nie może. Warzyw i owoców też nie może. Dieta jej (bardzo droga) jest pod stałą kontrolą dietetyka, bo dziewczynka rośnie a niestety taka dieta prowadzi do anemii. Wyjazdy na klinikę i konsultacje oraz leczenie pochłania wszystkie pieniądze jakie posiadamy. Problem jest też, gdy zachoruje, bo każdy lek musimy sprawdzać skład leku. Nie sądziłam, że to tak duży problem. Musimy też dostosować pokój do jej potrzeb. Nie poddam się, muszę córkę z tego wyleczyć, bo bardzo ją kochamy.
Dlatego proszę o pomoc, każda złotówka się liczy.
To straszne że w Polsce musimy żebrać na leczenie naszych dzieci i nas.

AUTOR ZBIÓRKI

Marek Agnieszka Grzebień
Witam serdecznie jestem mamą wspaniałej 10 letniej córeczki Natali.Z córka od urodzenia były problemy z brzuszkiem jednak lekarze uspokajali że to nic złego.Nasz koszmar zaczął się 2 lata temu zaczął od grypy jelitowej córka przeszła ją okropnie pobyt w szpitalu ,potem następna niby grypa jelitowa i następna każda kończyła sie w szpitalu .Z córcią było bardzo zle schudła nic nie jadła.Pobyt w Klinice gastrologi pediatri dzieciecej Prokocim okazało się że w brzuszku córki jest więcej problemów jak jeden i wymaga dalszych badań i konsultacji badań genetycznych.Córka wymaga specjalistycznej diety jest to droga dieta potrzebuje genetycznych na które brakuje pieniedzy od tego zależy córki życie
Marek Agnieszka Grzebień AUTOR ZBIÓRKI
 • 30 zł Karol
  Zdrowia księżniczko ????
  23 października 2019, 12:31
 • 50 zł Anonimowy Pomagacz
  22 października 2019, 08:26
 • 50 zł Anonimowy Pomagacz
  Na pewno bedzie dobrze, trzymajcie sie mocno ❤
  18 października 2019, 12:03
 • 100 zł Anonimowy Pomagacz
  17 października 2019, 14:13
 • 10 zł Jezu Ty się tym zajmij
  Trzymaj się
  15 października 2019, 07:07
 • 10 zł Anonimowy
  10 października 2019, 11:13
 • 20 zł Anonimowy Pomagacz
  8 października 2019, 20:43
 • 20 zł Anonimowy Pomagacz
  2 października 2019, 22:31
 • 10 zł Anonimowy Pomagacz
  2 października 2019, 20:47
 • 20 zł Tinka
  30 września 2019, 18:36
Jak działamy?

Prosto, przejrzyście, skutecznie.

Stworzenie Zbiórki

Po otwarciu kreatora (kliknięciu „Załóż Zbiórkę”) masz możliwość łatwego zamieszczenia zdjęcia oraz opisania, na co zbierasz pieniądze. W opisie powinny znaleźć się informacje, które zachęcą potencjalnego darczyńcę do dokonania wpłaty.

Przebieg zbiórki
Od momentu opublikowania Zbiórki wszyscy potencjalni Darczyńcy, którzy odwiedzają naszą stronę, będą mieli możliwość w prosty sposób przelać dla Ciebie darowiznę.
Zamknij Zbiórkę, wypłać środki
Kiedy zbiórka osiągnie wyznaczony przez Ciebie limit, masz jeszcze tydzień na zakończenie procesu. W tym celu zaloguj się na platformie i „odhacz” koniec zbiórki.
Podziękowania/ciąg dalszy historii
Darczyńcom będzie miło, jeśli zechcesz im podziękować. Po zakończonej Zbiórce masz możliwość wyrażenia w kilku słowach swojej wdzięczności.
Wspierają nas

Jesteśmy wdzięczni za pomoc w rozpowszechnianiu informacji o Platformie i o Zbiórkach, a także za wsparcie w pozyskiwaniu darczyńców. Dołącz do tych, którzy nas wspierają.