Uratowanie konia od rzeźni

Uratowanie konia od rzeźni
Ratunek klaczy
Witam serdecznie.
Jak większość ludzi kocham zwierzęta i nienawidzę, gdy dzieje im się krzywda.
Organizuję tę zbiórkę, gdyż piękna i dobra klacz Widetty ma zostać sprzedana do rzeźni, ponieważ nabawiła się zwyrodnienia stawów. Właściciel twierdzi, że to wada wrodzona klaczy.

Ja wraz z moją dziewczyną chcemy uchronić biedne zwierzę od śmierci.
Wiem, z czym się wiąże posiadanie konia, z iloma problemami w związku z tym, że nie jest to małe zwierzę. Wiemy też że jego utrzymanie nie jest łatwe ani tanie.

Alicja trenuje jazdę konną od długiego czasu i od dawna bardzo chciała mieć własnego konia, lecz jak wiemy, zakup konia też tani nie jest.
Postanowiliśmy więc pomóc chociaż jednemu zwierzęciu, które ma być stracone, więc podjęliśmy decyzję o odkupieniu konia od właściciela, który chce się go pozbyć.
Nie chcę tu obrażać nikogo, lecz pan który jest aktualnie opiekunem klaczy, ma małą wiedzę na temat tych zwierząt i zajmowania się nimi.
Ja sam też nie mam wybitnej wiedzy w tym zakresie, lecz mam kogoś, kto taką wiedzę posiada, ponieważ jest pasjonatem tych zwierząt.

Oczywiście po odkupieniu koń będzie miał zapewnione utrzymanie, wybieg, własny boks. Otoczymy również Widettę troskliwą opieką weterynaryjną.
Z utrzymanie klaczy nie będzie problemu, jesteśmy na to przygotowani. Problemem jest wydanie tej jednorazowej sumy na odkupie Widetty.

Dlatego też zgłaszam się z prośbą pomocy do fundacji i Darczyńców o uratowanie Widetty od rzeźni.

Poniższe zdjęcia to zdjęcia rodziców Widetty, którzy też są pod opieką tego pana, lecz są zdrowi i cytując "One są jeszcze przydatne", lecz ich córka jest już nieprzydatna przez chorobę a że jest ciężarem dla właściciela bo nie ma z niej pożytku w gospodarstwie, chce ją sprzedać rzeźnikom a my nie chcemy do tego dopuścić.

Ratujmy Widette.


MOŻESZ POMÓC PRZEKAZUJĄC 1%:
KRS: 0000775644
Cel szczegółowy: 545

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

AUTOR ZBIÓRKI

Kamil Kowalski
Jestem człowiekiem który kocha zwierzęta i nie lubi jak dzieje im się krzywda.
Moja dziewczyna Alicja kocha konie i wiąże dalsze plany właśnie z tym idzie na kierunek bechawiorysty koni.
Ja jestem człowiekiem który swoje plany wiąże z wojskiem w służbie zawodowej lecz zawsze pomagam jej w każdym celu i we wszystkim wspieram.
Kamil Kowalski AUTOR ZBIÓRKI
 • 30 zł Anonimowy Pomagacz
  7 sierpnia 2022, 13:16
 • 100 zł Anonimowy Pomagacz
  7 sierpnia 2022, 13:14
 • 30 zł Anonimowy Pomagacz
  11 lipca 2021, 11:15
 • 50 zł Anonimowy Pomagacz
  7 maja 2020, 17:07
Jak działamy?

Prosto, przejrzyście, skutecznie.

Stworzenie Zbiórki

Po otwarciu kreatora (kliknięciu „Załóż Zbiórkę”) masz możliwość łatwego zamieszczenia zdjęcia oraz opisania, na co zbierasz pieniądze. W opisie powinny znaleźć się informacje, które zachęcą potencjalnego darczyńcę do dokonania wpłaty.

Przebieg zbiórki
Od momentu opublikowania Zbiórki wszyscy potencjalni Darczyńcy, którzy odwiedzają naszą stronę, będą mieli możliwość w prosty sposób przelać dla Ciebie darowiznę.
Zamknij Zbiórkę, wypłać środki
Kiedy zbiórka osiągnie wyznaczony przez Ciebie limit, masz jeszcze tydzień na zakończenie procesu. W tym celu zaloguj się na platformie i „odhacz” koniec zbiórki.
Podziękowania/ciąg dalszy historii
Darczyńcom będzie miło, jeśli zechcesz im podziękować. Po zakończonej Zbiórce masz możliwość wyrażenia w kilku słowach swojej wdzięczności.
Wspierają nas

Jesteśmy wdzięczni za pomoc w rozpowszechnianiu informacji o Platformie i o Zbiórkach, a także za wsparcie w pozyskiwaniu darczyńców. Dołącz do tych, którzy nas wspierają.