Pomóżmy Małej Megi

Pomóżmy Małej Megi
Pomoc dla Megi
Moi drodzy,
mam śliczną sunią o imieniu Megi. Ma 6 miesięcy i jest bardzo chora. Stwierdzono u niej chorobę zwaną "zespolenie zwrotno-oboczne" i sugerują operację ratującą życie Megi.

MEGI jest coraz słabsza, ma ataki ślinotoku, drgawki, zaburzenia wzroku, słuchu jak i układu nerwowego, co objawia się utratą stabilności i równowagi.

Poszukuję pomocy u każdego z możliwych lekarzy, ale jest to kosztowne, więc jeżeli możecie choć odrobinę nas wspomóc, bardzo proszę o Pomoc.

Megi jest jak członek rodziny. Dzieci ją uwielbiają, a ona odwdzięcza im się swoją miłością. Nie wyobrażamy sobie, jak wyglądałaby nasza rodzina bez niej.

Nie chce się tak łatwo poddać i my chcemy o nią walczyć pomimo trudów, które napotykamy, bo wszędzie gdzie się nie udamy wiadomo, że każdy musi otrzymać daną kwotę a nam też nie jest łatwo....

Poniżej dodaje zdjęcie wyników Megi, nie wszystkich, bo leżą jeszcze w klinice, ale na tych widać obecny stan Psiaka...
Same z siebie bez Pomocy nie poprawiają się, wręcz przeciwnie z dnia na dzień się pogarszają...

Z góry dziękujemy za jakąkolwiek Pomoc!!!
Aktualizacja
Po obejrzeniu wszystkich wyników badań na Uniwersytecie Poznańskim, chirurg podjął się wykonania operacji w dużo niższej cenie.
Stąd zmiana zbieranej kwoty.
Choć prawie o połowę niższa, w dalszym ciągu nie do udźwignięcia przez Annę.
Zatem nadal apelujemy:
Sypnij groszem - pomóż Megi.

AUTOR ZBIÓRKI

Anna Broniecka
Moi drodzy Mam śliczna sunie o imieniu Megi ma 6 miesięcy jest bardzo chora stwierdzono u niej chorobę zwaną (zespolenie zwrotno-oboczne) sugerują operacje ratująca życie megi.Pies jest coraz słabszy ma ataki slinotoku, drgawki, zaburzenia wzroku słuchu jak i układu nerwowego co objawia się utrata stabilności jak i równowagi. Poszukuję pomocy u każdego z możliwych lekarzy ale jest to kosztowne więc jeżeli możecie choć odrobinę nas wspomóc bardzo proszę o Pomoc Megi jest jak członek rodziny, moje dzieci bardzo przeżywają cała ta sytuację nie chcemy się tak łatwo poddać , chcemy o nią walczyć pomimo trudów które napotykamy... Z góry dziękuję za pomoc
Anna Broniecka AUTOR ZBIÓRKI
 • 20 zł Anonimowy Pomagacz
  Powodzenia
  13 listopada 2018, 12:28
 • 50 zł Anonimowy Pomagacz
  13 listopada 2018, 10:58
 • 30 zł Anonimowy Pomagacz
  Aby się wszystko dobrze zakończyło...pozdrawiam Ania
  11 listopada 2018, 21:23
 • 30 zł Majka
  Trzymam kciuki ;)
  9 listopada 2018, 19:58
 • 30 zł Anonimowy Pomagacz
  9 listopada 2018, 10:46
 • 10 zł Urbanowicz Maria
  8 listopada 2018, 20:29
 • 20 zł Anonimowy Pomagacz
  8 listopada 2018, 20:17
 • 20 zł Anonimowy Pomagacz
  Powodzenia
  8 listopada 2018, 17:59
 • 10 zł Patrycja
  Trzymamy kciuki za Megi
  8 listopada 2018, 17:13
 • 20 zł Monika
  Zdrówka dla małej psinki!
  8 listopada 2018, 16:13
Jak działamy?

Prosto, przejrzyście, skutecznie.

Stworzenie Zbiórki

Po otwarciu kreatora (kliknięciu „Załóż Zbiórkę”) masz możliwość łatwego zamieszczenia zdjęcia oraz opisania, na co zbierasz pieniądze. W opisie powinny znaleźć się informacje, które zachęcą potencjalnego darczyńcę do dokonania wpłaty.

Przebieg zbiórki
Od momentu opublikowania Zbiórki wszyscy potencjalni Darczyńcy, którzy odwiedzają naszą stronę, będą mieli możliwość w prosty sposób przelać dla Ciebie darowiznę.
Zamknij Zbiórkę, wypłać środki
Kiedy zbiórka osiągnie wyznaczony przez Ciebie limit, masz jeszcze tydzień na zakończenie procesu. W tym celu zaloguj się na platformie i „odhacz” koniec zbiórki.
Podziękowania/ciąg dalszy historii
Darczyńcom będzie miło, jeśli zechcesz im podziękować. Po zakończonej Zbiórce masz możliwość wyrażenia w kilku słowach swojej wdzięczności.
Wspierają nas

Jesteśmy wdzięczni za pomoc w rozpowszechnianiu informacji o Platformie i o Zbiórkach, a także za wsparcie w pozyskiwaniu darczyńców. Dołącz do tych, którzy nas wspierają.