Scoobyy

Scoobyy
PODZIĘKOWANIA
ZBIÓRKA
Chciałem wszystkim podziękować za pomoc i dobre słowo .

Niestety, obrażenia Scoobiego były zbyt rozległe. Odszedł za tęczowy most niedługo po operacji.

Jak tylko ureguluję zaległości związane z operacją i leczeniem to zapewne adoptuję kolejnego psiaka, żeby nie musiał spędzać swojego życia za kratami...

Jeszcze raz wszystkim dziękuje w imieniu moim i Scoobiego......

AUTOR ZBIÓRKI

Konopka Tomasz
Konopka Tomasz AUTOR ZBIÓRKI
Jak działamy?

Prosto, przejrzyście, skutecznie.

Stworzenie Zbiórki

Po otwarciu kreatora (kliknięciu „Załóż Zbiórkę”) masz możliwość łatwego zamieszczenia zdjęcia oraz opisania, na co zbierasz pieniądze. W opisie powinny znaleźć się informacje, które zachęcą potencjalnego darczyńcę do dokonania wpłaty.

Przebieg zbiórki
Od momentu opublikowania Zbiórki wszyscy potencjalni Darczyńcy, którzy odwiedzają naszą stronę, będą mieli możliwość w prosty sposób przelać dla Ciebie darowiznę.
Zamknij Zbiórkę, wypłać środki
Kiedy zbiórka osiągnie wyznaczony przez Ciebie limit, masz jeszcze tydzień na zakończenie procesu. W tym celu zaloguj się na platformie i „odhacz” koniec zbiórki.
Podziękowania/ciąg dalszy historii
Darczyńcom będzie miło, jeśli zechcesz im podziękować. Po zakończonej Zbiórce masz możliwość wyrażenia w kilku słowach swojej wdzięczności.
Wspierają nas

Jesteśmy wdzięczni za pomoc w rozpowszechnianiu informacji o Platformie i o Zbiórkach, a także za wsparcie w pozyskiwaniu darczyńców. Dołącz do tych, którzy nas wspierają.