Nasze marzenie -Pielgrzymka do Medjugorje

Nasze marzenie -Pielgrzymka do Medjugorje
PODZIĘKOWANIA
ZBIÓRKA
Witamy Was!
Chcieliśmy Ja Andrzej Godziszewski organizator zbiórki i mój podopieczny Norbert Mendyk, podziękować wszystkim, którzy przez pomoc finansową, wsparli nas cel, nasze marzenie, jakim jest wyjazd do Medjugorje..
tych wszystkich darczyńców, było aż 22dwoje, wszystkim z serca dziękujemy, uzbieraliśmy aż 565złotych, to i tak sporo, mimo że nie udało się, zebrać całej kwoty, ale dostaliśmy propozycję, taką.
Wyjaśniamy, w miesiącach wiosennych kwiecień, maj, jedna Pani, która organizuje Pielgrzymki do Medjugorje dołoży nam, brakującą kwotę, nie wszystko, ale nawet sporo, resztę, mamy sami, odłożyć z dochodów, i mieć np. na pamiątki i inne rzeczy...
Gdyby, nie te kilkanaście osób, nigdzie byśmy nie wyjechali, dlatego Wam, Bardzo SERDECZNIE DZIĘKUJEMY, będziemy modlić się za Was, teraz przez okres zimowy i podczas Pielgrzymki do Medjugorje, damy na Zbiórce Zdjęcia z wiosenne Pielgrzymki do Mamy Maryi Królowej Pokoju, której WAS powierzymy, w Opiekę Matczynej Miłości. DZIĘKUJEMY WAM!!!.
Z pamięcią modlitewną Andrzej i Norbert.

AUTOR ZBIÓRKI

Andrzej Godziszewski
Mam na imię Andrzej, wraz z podopiecznym Norbertem, który jak ja, jest niepełnosprawny ( obaj nie mamy lewych nóg ), zwiedzamy, pielgrzymujemy po miejscach świętych.. zbieramy z tych pielgrzymek, materiały, zwłaszcza modlitewniki, poświęcone Różańce, itp. rzeczy, do naszej Biblioteki Maryjnej Dragany, którą wspólnie założyliśmy w 2011 roku. obecnie chcemy wybrać się, do miejsca, które prawdopodobnie każdy już zna Medjugorje, dlatego jak ktoś zechce pomóc, nam tam pojechać, koszt jest dla nas dwóch, wysoki, i potrzebujemy wsparcia od innych osób, byłbym wdzięczny..
pozdrawiam Wszystkich....
Andrzej Godziszewski AUTOR ZBIÓRKI
 • 15 zł Szymon Kustra
  Wszystkiego dobrego!
  17 sierpnia 2018, 22:00
 • 30 zł Iza
  31 lipca 2018, 10:15
 • 50 zł Izabela
  Powodzenia !
  29 lipca 2018, 09:56
 • 10 zł Anonimowy Pomagacz
  25 lipca 2018, 23:28
 • 20 zł Artur B.
  Good luck!!
  25 lipca 2018, 08:05
 • 5 zł Xxx
  22 lipca 2018, 18:27
 • 25 zł Anonimowy Pomagacz
  20 lipca 2018, 13:58
 • 25 zł Anonim.
  Pan Bóg z Wami.
  20 lipca 2018, 09:48
 • 10 zł Michał
  Powodzenia:)
  19 lipca 2018, 21:10
 • 5 zł Syntia
  Bezpiecznej podróży Panowie!
  18 lipca 2018, 11:05
Jak działamy?

Prosto, przejrzyście, skutecznie.

Stworzenie Zbiórki

Po otwarciu kreatora (kliknięciu „Załóż Zbiórkę”) masz możliwość łatwego zamieszczenia zdjęcia oraz opisania, na co zbierasz pieniądze. W opisie powinny znaleźć się informacje, które zachęcą potencjalnego darczyńcę do dokonania wpłaty.

Przebieg zbiórki
Od momentu opublikowania Zbiórki wszyscy potencjalni Darczyńcy, którzy odwiedzają naszą stronę, będą mieli możliwość w prosty sposób przelać dla Ciebie darowiznę.
Zamknij Zbiórkę, wypłać środki
Kiedy zbiórka osiągnie wyznaczony przez Ciebie limit, masz jeszcze tydzień na zakończenie procesu. W tym celu zaloguj się na platformie i „odhacz” koniec zbiórki.
Podziękowania/ciąg dalszy historii
Darczyńcom będzie miło, jeśli zechcesz im podziękować. Po zakończonej Zbiórce masz możliwość wyrażenia w kilku słowach swojej wdzięczności.
Wspierają nas

Jesteśmy wdzięczni za pomoc w rozpowszechnianiu informacji o Platformie i o Zbiórkach, a także za wsparcie w pozyskiwaniu darczyńców. Dołącz do tych, którzy nas wspierają.