Marzenie synka.

Marzenie synka.
Marzenie synka. Zbieramy na wyjazd w góry.
Mój synek choruje na rzadką, nieuleczalną chorobę i nasze życie toczy się w czterech ścianach. Jeśli wychodzimy z domu, to na badania, do lekarza lub na rehabilitację. Mikuś jest uczulony "na wszystko". Powinien przebywać w sterylnych warunkach, w krystalicznie czystym otoczeniu. Mieszkamy na Śląsku i trudno tu mówić o przebywaniu na "świeżym powietrzu". Dlatego wyjazd w góry, powyżej wszelkiego smogu byłby dla mojego synka jak nowy oddech. Niestety, jeśli gdzieś wyjeżdżamy, to są to refundowane przez NFZ turnusy lecznicze, na których moje dziecko jest dla własnego dobra "maltretowane" przez lekarzy i terapeutów. Mick marzy, żeby wyjechać "tak sobie", bez leczenia, bez zabiegów, bez wstawania o określonej porze i przerywania zabawy w najfajniejszym momencie, bo trzeba iść na ćwiczenia. Synek chciałby mieć chociaż kawałek wakacji takich, jak jego rówieśnicy.
Tymczasem wszelkie pieniądze, jakimi dysponujemy przeznaczamy na leki dla małego. Pochłaniają one większość dochodów i nie stać nas na taki wyjazd.
Mamy nadzieję na pomoc dobrych ludzi.
Każda złotówka się liczy,aby mogło się spełnić marzenie chorego dziecka.

AUTOR ZBIÓRKI

Małgorzata Tomczyk-Snopek
Jestem mamą niepełnosprawnego 9-letniego chłopca. Synuś choruje na bardzo rzadką chorobę Zespół Hiper IgE - na świecie tylko 250 osób na nią choruje. Z powodu tej choroby ciągle zamknięci jesteśmy w domu, bo dziecko jest uczulone na wszystko. Koszty miesięczne potrze dla synka to 3000 zł i na nic więcej nie wystarcza nam pieniędzy. Ja zapomniałam po 24h opiece, że istnieję jeszcze jako kobieta. Nie pamiętam, kiedy byłam u kosmetyczki lub w kinie. Jak tu żyć, kiedy brakuje na wszystko, a mój synuś jest najważniejszy.
Małgorzata Tomczyk-Snopek AUTOR ZBIÓRKI
 • 100 zł Anonimowy Pomagacz
  6 maja 2019, 02:54
 • 5 zł Anonimowy Pomagacz
  1 maja 2019, 22:05
 • 200 zł Emilia i Dominik
  Zdrowka!!!
  30 kwietnia 2019, 22:52
 • 10 zł Monika
  Wszystkiego dobrego. Życzę całkowitego wyzdrowienia!
  30 kwietnia 2019, 22:12
 • 33 zł Przemysław Małecki
  Trzymaj się maleńki
  30 kwietnia 2019, 18:13
 • 300 zł Anonimowy Pomagacz
  29 kwietnia 2019, 20:12
 • 50 zł Andzelika
  29 kwietnia 2019, 18:43
 • 10 zł Lucyna
  29 kwietnia 2019, 15:48
 • 70 zł Anonimowy Pomagacz
  29 kwietnia 2019, 13:54
 • 20 zł Anonimowy Pomagacz
  29 kwietnia 2019, 11:59
Jak działamy?

Prosto, przejrzyście, skutecznie.

Stworzenie Zbiórki

Po otwarciu kreatora (kliknięciu „Załóż Zbiórkę”) masz możliwość łatwego zamieszczenia zdjęcia oraz opisania, na co zbierasz pieniądze. W opisie powinny znaleźć się informacje, które zachęcą potencjalnego darczyńcę do dokonania wpłaty.

Przebieg zbiórki
Od momentu opublikowania Zbiórki wszyscy potencjalni Darczyńcy, którzy odwiedzają naszą stronę, będą mieli możliwość w prosty sposób przelać dla Ciebie darowiznę.
Zamknij Zbiórkę, wypłać środki
Kiedy zbiórka osiągnie wyznaczony przez Ciebie limit, masz jeszcze tydzień na zakończenie procesu. W tym celu zaloguj się na platformie i „odhacz” koniec zbiórki.
Podziękowania/ciąg dalszy historii
Darczyńcom będzie miło, jeśli zechcesz im podziękować. Po zakończonej Zbiórce masz możliwość wyrażenia w kilku słowach swojej wdzięczności.
Wspierają nas

Jesteśmy wdzięczni za pomoc w rozpowszechnianiu informacji o Platformie i o Zbiórkach, a także za wsparcie w pozyskiwaniu darczyńców. Dołącz do tych, którzy nas wspierają.