Bohaterska siedmiolatka uratowała rodzinę

Bohaterska siedmiolatka uratowała rodzinę
PODZIĘKOWANIA
ZBIÓRKA
Witam serdecznie wszystkich Darczyńców i wspaniałych ludzi, którzy pomogli nam stanąć na nogi po tej tragedii.
Wasza pomoc była niesamowita i dlatego wraz z całą moją rodziną chciałem podziękować Wam z całego serca za tak piękne wsparcie od Was wszystkich.

Jeszcze raz DZIĘKUJĘ ☺ ☺ ☺
Sebastian Ostrowski

AUTOR ZBIÓRKI

Sebastian Ostrowski
Nazywam się Sebastian Ostrowski. Jestem mężem Marty Ostrowskiej i ojcem dwójki wspaniałych dzieci Mai lat 7 i Filipa lat 4. Pochodzę z Nidzicy ale od kilkunastu lat mieszkam w Warszawie, gdzie przeprowadziłem się po ukończeniu szkoły. Tu założyłem rodzinę i pracuję do tej pory
Sebastian Ostrowski AUTOR ZBIÓRKI
Jak działamy?

Prosto, przejrzyście, skutecznie.

Stworzenie Zbiórki

Po otwarciu kreatora (kliknięciu „Załóż Zbiórkę”) masz możliwość łatwego zamieszczenia zdjęcia oraz opisania, na co zbierasz pieniądze. W opisie powinny znaleźć się informacje, które zachęcą potencjalnego darczyńcę do dokonania wpłaty.

Przebieg zbiórki
Od momentu opublikowania Zbiórki wszyscy potencjalni Darczyńcy, którzy odwiedzają naszą stronę, będą mieli możliwość w prosty sposób przelać dla Ciebie darowiznę.
Zamknij Zbiórkę, wypłać środki
Kiedy zbiórka osiągnie wyznaczony przez Ciebie limit, masz jeszcze tydzień na zakończenie procesu. W tym celu zaloguj się na platformie i „odhacz” koniec zbiórki.
Podziękowania/ciąg dalszy historii
Darczyńcom będzie miło, jeśli zechcesz im podziękować. Po zakończonej Zbiórce masz możliwość wyrażenia w kilku słowach swojej wdzięczności.
Wspierają nas

Jesteśmy wdzięczni za pomoc w rozpowszechnianiu informacji o Platformie i o Zbiórkach, a także za wsparcie w pozyskiwaniu darczyńców. Dołącz do tych, którzy nas wspierają.