Chcę chodzić !!!

Chcę chodzić !!!
PODZIĘKOWANIA
ZBIÓRKA
Witam,
Z całego serca pragnę podziękować wszystkim, którzy wpłacili nawet najmniejsze kwoty na rzecz mojej osoby. Dziękuję nie tylko za wsparcie materialne ale tez duchowe – słowa otuchy, życzenia powrotu do zdrowia i słowa motywacji. Dawały mi one nadzieje na wyzdrowienie oraz dodawały sił do rehabilitacji i walki o każdy krok…
Słowa podziękowania kieruje tez do osób zarządzających strona Pomoc Się Liczy – to dzięki Wam miałem możliwość utworzenia tej zbiórki. Zebrana kwota w znaczącym stopniu przyczyni się do mojego dalszego leczenia i rehabilitacji, bez tego sam nie byłbym w stanie nadal się leczyć.
Dziękuje wszystkim i każdemu z osobna za każdą okazana pomoc.
Adrian

AUTOR ZBIÓRKI

Adrian Kuczyński
Nazywam się Adrian Kuczyński , mam 32 lata , z wykształcenia jestem Ratownikiem Medycznym . Mieszkam w Małopolsce . Moje zainteresowania to geografia , moje marzenia to być zdrowym .... Mam Żonę i córkę .

Ofiarowali pieniądze

 • Dawid
  Trzymaj sie
  9 April 2018, 12:04
  10 zł
 • Erkenzi
  Powodzenia!
  9 April 2018, 9:35
  20 zł
 • Anonimowy Pomagacz
  9 April 2018, 9:11
  5 zł
 • Kangur
  Trzymaj się!
  9 April 2018, 0:27
  25 zł
 • anioł (nie upadły)
  uda się Adi
  8 April 2018, 23:49
  10 zł
 • Anonimowy Pomagacz
  trzym sie
  8 April 2018, 23:26
  50 zł
 • Anonimowy Pomagacz
  8 April 2018, 23:05
  10 zł
 • Mr_Huk
  Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje że do operacji dojdzie jak najszybciej :) Trzymaj się
  8 April 2018, 23:06
  5 zł
 • Nikt istotny ;)
  Powodzenia!
  8 April 2018, 22:52
  100 zł
 • Sewek
  Powodzenia!
  8 April 2018, 21:05
  10 zł
Adrian Kuczyński AUTOR ZBIÓRKI
Jak działamy?

Prosto, przejrzyście, skutecznie.

Stworzenie Zbiórki

Po otwarciu kreatora (kliknięciu „Załóż Zbiórkę”) masz możliwość łatwego zamieszczenia zdjęcia oraz opisania, na co zbierasz pieniądze. W opisie powinny znaleźć się informacje, które zachęcą potencjalnego darczyńcę do dokonania wpłaty.

Przebieg zbiórki
Od momentu opublikowania Zbiórki wszyscy potencjalni Darczyńcy, którzy odwiedzają naszą stronę, będą mieli możliwość w prosty sposób przelać dla Ciebie darowiznę.
Zamknij Zbiórkę, wypłać środki
Kiedy zbiórka osiągnie wyznaczony przez Ciebie limit, masz jeszcze tydzień na zakończenie procesu. W tym celu zaloguj się na platformie i „odhacz” koniec zbiórki.
Podziękowania/ciąg dalszy historii
Darczyńcom będzie miło, jeśli zechcesz im podziękować. Po zakończonej Zbiórce masz możliwość wyrażenia w kilku słowach swojej wdzięczności.
Wspierają nas

Jesteśmy wdzięczni za pomoc w rozpowszechnianiu informacji o Platformie i o Zbiórkach, a także za wsparcie w pozyskiwaniu darczyńców. Dołącz do tych, którzy nas wspierają.