Urodzinowa Załoga Bulldoga Jest taka załoga co wspiera bulldoga :) Jeżeli ktoś planował mi kupić prezent urodzinowy, to super- przeznacz kasę na załogę, jeżeli nie planowałeś to trudno, ale wesprzeć załogę też możesz :)

Urodzinowa Załoga Bulldoga
Historia jest prosta - w tym roku, inspirując się troszkę fajną historią, postanowiłem ją powtórzyć. Trochę inny cel, ale idea ta sama. Chciałbym zebrać jak najwięcej kasy dla Załogi Bulldoga, ta ekipa robi naprawdę dobrą robotę ratując wiele psów, dając im nadzieję na lepsze życie, więc proszę pomóżcie zebrać jak najwięcej, każda drobna wpłata jest dla mnie ważna, a jeszcze ważniejsza dla psiaków :)

O Załodze...
Fundacja „Załoga Bulldoga” powstała w 2014 roku. Główne założycielki są cztery: Ewa, Jola, Magda i Paulina. Kochają wszystkie zwierzęta, ale to bulldogi i mopsy są wyjątkowo bliskie ich sercom.

Fundacja pomaga psiakom z pseudohodowli, tym porzuconym i chorym.

Zbierają pieniądze na leczenie psiaków, karmienie oraz socjalizowanie z ludźmi, bo jak się okazuje tego też bardzo potrzebują po swoich niezbyt udanych relacjach z ludźmi.

W tej sytuacji każdy grosz się liczy - nie raz udowodnili, że psiak, który miał być poddany eutanazji, walczył o życie i wracał do formy, dzięki czemu mógł znaleźć kochającą rodzinę.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji zachęcam do odwiedzenia dwóch miejsc:
1. blog.zalogabulldoga.org
2. www.facebook.com/zalogabulldoga

Bądź człowiekiem - uratuj psa.


Zbiórka zweryfikowana przez PomocSieLiczy.pl

AUTOR ZBIÓRKI

Marco Ramirez

Ofiarowali pieniądze

 • Grupa ICC
  9 December 2017, 17:05
  250 zł
 • Ewa
  9 December 2017, 0:23
  20 zł
 • Krysiunia
  4 December 2017, 21:04
  50 zł
 • Siulek
  2 December 2017, 19:33
  100 zł
 • Marta
  30 November 2017, 17:46
  15 zł
 • Bonzowaty
  Niech moc będzie z Wami !
  24 November 2017, 16:55
  50 zł
 • Kędzior
  23 November 2017, 13:02
  75 zł
 • Karina
  22 November 2017, 21:37
  20 zł
Marco Ramirez AUTOR ZBIÓRKI
Wesprzyj
5
10
25
50
75
100
Jak działamy?

Prosto, przejrzyście, skutecznie.

Stworzenie Zbiórki

Po otwarciu kreatora (kliknięciu „Załóż Zbiórkę”) masz możliwość łatwego zamieszczenia zdjęcia oraz opisania, na co zbierasz pieniądze. W opisie powinny znaleźć się informacje, które zachęcą potencjalnego darczyńcę do dokonania wpłaty.

Przebieg zbiórki
Od momentu opublikowania Zbiórki wszyscy potencjalni Darczyńcy, którzy odwiedzają naszą stronę, będą mieli możliwość w prosty sposób przelać dla Ciebie darowiznę.
Zamknij Zbiórkę, wypłać środki
Kiedy zbiórka osiągnie wyznaczony przez Ciebie limit, masz jeszcze tydzień na zakończenie procesu. W tym celu zaloguj się na platformie i „odhacz” koniec zbiórki.
Podziękowania/ciąg dalszy historii
Darczyńcom będzie miło, jeśli zechcesz im podziękować. Po zakończonej Zbiórce masz możliwość wyrażenia w kilku słowach swojej wdzięczności.
Wspierają nas

Jesteśmy wdzięczni za pomoc w rozpowszechnianiu informacji o Platformie i o Zbiórkach, a także za wsparcie w pozyskiwaniu darczyńców. Dołącz do tych, którzy nas wspierają.