Pomóż mi, bym i ja mógł pomagać

Pomóż mi, bym i ja mógł pomagać
Pomóż mi, bym i ja mógł pomagać
Cześć!
Nazywam się Kuba i mam 19 lat. Mam przyziemną potrzebę, dla nieprzyziemnej pasji. Jestem strażakiem w Ochotniczej Straży Pożarnej KSRG w Warcie Bolesławickiej i chciałbym zebrać pieniądze na hełm.

Długo zastanawiałem się, czy zorganizować zbiórkę, bo wiem, że jest tu wiele osób, dla których zbiórka będzie nie tylko spełnieniem marzeń, ale realizacją podstawowych potrzeb. Zacząłem więc sam odkładać i mam już zaoszczędzone 500 zł, więc potrzebuję jeszcze 1500 zł.

Dołączyłem do Ochotniczej Straży Pożarnej w 2016 roku i brałem już udział w paru akcjach ratowniczych. Wyposażono nas w dostosowane do potrzeb ubrania, niestety hełmy które posiadamy przeszkadzają nam, są ciężkie, niedopasowane do głowy (często głowa drętwieje podczas naszych działań). Mój hełm nie stanowi dla mnie takiej ochrony, bym mógł czuć się w miarę bezpiecznie.

Hełm, na który chciałbym zebrać pieniądze, pomoże mi nie tylko być skutecznym, ale i skupionym ma pomocy innym strażakiem. Chcę pomagać innym, brałem już udział w akcjach ratunkowym i wiem, jak istotna jest rola strażaka i ile dobrego mogę zrobić.

Moja potrzeba nie jest egoistyczna, po prostu chciałbym mieć na tyle dobrą ochronę, żeby nie musieć podczas akcji zastanawiać się nad własnym bezpieczeństwem, a w pełni poświęcić pomocy innym... Wiem, że osoby, które choć raz brały udział w akcji ratowniczej mnie zrozumieją.

Chciałbym Was prosić o pomoc w zebraniu potrzebnej mi kwoty, żebym tak jak Wy mnie - mógł pomagać innym. Mogę jedynie obiecać, że jeśli uda mi się zebrać pieniądze i kupić hełm, będę najlepszym jakim mogę być strażakiem i podczas akcji dam z siebie wszystko, pamiętając, że to dzięki Wam mogę czuć się bezpieczniej.MOŻESZ POMÓC PRZEKAZUJĄC 1%:
KRS: 0000775644
Cel szczegółowy: 262

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

AUTOR ZBIÓRKI

Kuba Świtała
Witam,jestem ochotnikiem straży pożarnej w Warcie Bolesławieckiej.
Kuba Świtała AUTOR ZBIÓRKI
  • 20 zł Joanna
    8 stycznia 2018, 22:37
Jak działamy?

Prosto, przejrzyście, skutecznie.

Stworzenie Zbiórki

Po otwarciu kreatora (kliknięciu „Załóż Zbiórkę”) masz możliwość łatwego zamieszczenia zdjęcia oraz opisania, na co zbierasz pieniądze. W opisie powinny znaleźć się informacje, które zachęcą potencjalnego darczyńcę do dokonania wpłaty.

Przebieg zbiórki
Od momentu opublikowania Zbiórki wszyscy potencjalni Darczyńcy, którzy odwiedzają naszą stronę, będą mieli możliwość w prosty sposób przelać dla Ciebie darowiznę.
Zamknij Zbiórkę, wypłać środki

Kiedy zbiórka osiągnie wyznaczony przez Ciebie limit, masz jeszcze tydzień na zakończenie procesu. W tym celu zaloguj się na platformie i „odhacz” koniec zbiórki.

Podziękowania/ciąg dalszy historii
Darczyńcom będzie miło, jeśli zechcesz im podziękować. Po zakończonej Zbiórce masz możliwość wyrażenia w kilku słowach swojej wdzięczności.
Wspierają nas

Jesteśmy wdzięczni za pomoc w rozpowszechnianiu informacji o Platformie i o Zbiórkach, a także za wsparcie w pozyskiwaniu darczyńców. Dołącz do tych, którzy nas wspierają.