Ufunduj dzień wakacji starszej lub niepełnosprawnej osobie

Ufunduj dzień wakacji starszej lub niepełnosprawnej osobie
Dołącz do naszej akcji! Ufunduj dzień wakacji starszej lub niepełnosprawnej osobie.
Dołącz do naszej akcji! Ufunduj dzień wakacji starszej lub niepełnosprawnej osobie.

Odmień ich tegoroczne wakacje! Każdy, nawet najmniejszy pomocny gest ma wielkie znaczenie.

Co roku od kwietnia do września nasze Stowarzyszenie będzie organizować jednodniowe wycieczki za miasto. W tym roku troszkę późno, ale bardzo chcemy naszym seniorom zorganizować 5 wyjazdów jednodniowych do miejscowości już 08 sierpnia chcemy zabrać ich do Sanktuarium Matki Boskiej w Gidlach , (22.08.br)na Kazimierz w Krakowie, we wrześniu planujemy wyjazd do Tyńca ,Góra św.Anny oraz Leśniów. Dzięki tym wyjazdom osoby starsze będą mogły wyjść z domu i aktywnie spędzić czas, odpocząć z dala od miejskiego hałasu, pobyć wśród życzliwych im ludzi, w otoczeniu przyrody. Wiek bardzo ogranicza samodzielność seniorów. Osoby, które były wcześniej towarzyskie i aktywne, już po 60 roku życia cierpią z powodu izolacji .Najtrudniej jest, gdy starszy człowiek zostaje sam.Dla tych osób takie jednodniowe wakacje są bezcenne.Najczęściej po prostu w ogóle innych nie mają. Dla nich,przy skromnych bardzo emeryturach,rentach taki wyjazd,to wakacje na które czeka się cały rok. Każda wycieczka za miasto to minimum 20 osób. Autokarem przewieziemy naszych seniorów w ciekawe miejsca. Tam czeka na nich dużo zieleni,czyste powietrze i życzliwi ludzie, którzy zawsze gotowi są podać im pomocną rękę i pokonać np. schody lub inne przeszkody. Koszt takiej jednej wycieczki to ok.50 zł na osobę, uwzględnia transport, napoje, posiłek, drobne atrakcje na miejscu wycieczki. Ale niestety, bez Waszej pomocy czyli naszych darczyńców nie będzie, to możliwe. Dlatego potrzebujemy Waszej pomocy! Teraz dzięki Tobie jedna z tych osób będzie mogła spędzić przynajmniej jeden dzień odrywając się od domowych problemów i samotności.Sprawmy, żeby życie seniorów stało się lepsze ,aby nie czuli się odrzuceni.Jeśli się uda, to będą dla nich wspaniałe wakacje. Mocno liczmy na pomoc darczyńców .Im więcej zbierzemy funduszy, tym więcej wycieczek za miasto ,im zorganizujemy.


AUTOR ZBIÓRKI

Stowarzyszenie Rodzinne Dar serca im.J.Pawła II
Stowarzyszenie Rodzinne Dar serca im.J.Pawła II AUTOR ZBIÓRKI
  • 25 zł Edyta
    Przyjemności i radości
    28 lipca 2017, 20:48
  • 10 zł Kinga
    Życzę powodzenia z całego serca! Ludzie starsi są WAŻNI!
    27 lipca 2017, 10:53
Jak działamy?

Prosto, przejrzyście, skutecznie.

Stworzenie Zbiórki

Po otwarciu kreatora (kliknięciu „Załóż Zbiórkę”) masz możliwość łatwego zamieszczenia zdjęcia oraz opisania, na co zbierasz pieniądze. W opisie powinny znaleźć się informacje, które zachęcą potencjalnego darczyńcę do dokonania wpłaty.

Przebieg zbiórki
Od momentu opublikowania Zbiórki wszyscy potencjalni Darczyńcy, którzy odwiedzają naszą stronę, będą mieli możliwość w prosty sposób przelać dla Ciebie darowiznę.
Zamknij Zbiórkę, wypłać środki
Kiedy zbiórka osiągnie wyznaczony przez Ciebie limit, masz jeszcze tydzień na zakończenie procesu. W tym celu zaloguj się na platformie i „odhacz” koniec zbiórki.
Podziękowania/ciąg dalszy historii
Darczyńcom będzie miło, jeśli zechcesz im podziękować. Po zakończonej Zbiórce masz możliwość wyrażenia w kilku słowach swojej wdzięczności.
Wspierają nas

Jesteśmy wdzięczni za pomoc w rozpowszechnianiu informacji o Platformie i o Zbiórkach, a także za wsparcie w pozyskiwaniu darczyńców. Dołącz do tych, którzy nas wspierają.