Rehabilitacja dla Niny

Rehabilitacja dla Niny
PODZIĘKOWANIA
ZBIÓRKA
Witam Serdecznie.
W związku z zakończeniem zbiórki na rehabilitację dla Ninki chciałem z całego serca podziękować wszystkim Darczyńcom. Szczególne podziękowania należą się rodzinie, tak tej najbliższej jak i dalekiej, ale także znajomym i przyjaciołom rozsianym po całym kraju oraz świecie. Dziękuję także osobom nieznajomym oraz anonimowym, dzięki którym udało się osiągnąć nasz cel. Pieniądze te nie pójdą na marne, zostaną wykorzystane w celu poprawienia funkcjonowania córki i próby dogonienia w rozwoju tak ruchowym jak i intelektualnym swoich rówieśników. Już teraz Ninka korzysta z turnusów rehabilitacyjnych oraz prywatnych zajęć mających na celu poprawienie jej funkcjonowanie w przyszłości. Dodatkowo jeśli państwo posiadaliby jakieś informacje o instytucjach, fundacjach, ośrodkach tak w Polsce jak i za granicą, które w znaczący sposób pomogłyby zdiagnozować oraz leczyć nasze dziecko to proszę o informację.
Jeszcze raz wszystkim Darczyńcom dziękuję i pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Tata Ninki.

AUTOR ZBIÓRKI

Przemysław Jurkowski
Witam.Jestem ojcem uroczej 5 latki o imieniu Nina.Moja córka oprócz głównego schorzenia-padaczki ,opóźnienia intelektualnego oraz zaburzeń ze spektrum autyzmu posiada również masę innych zaburzeń neurologicznych. Córka wymaga cały czas systematycznej i nieprzerwanej pracy terapeutycznej zarówno w zakresie motoryki małej,motoryki dużej jak i integracji sensomotorycznej. Dlatego ja jako ojciec Ninki znalazłem się tutaj aby prosić państwa serdecznie o pomoc w postaci zbiórki na jej rehabilitację.

Ofiarowali pieniądze

 • Tomasz
  5 July 2017, 12:18
  10 zł
 • Anonim
  8 June 2017, 23:07
  500 zł
 • Christian
  28 May 2017, 22:16
  300 zł
 • kuba
  24 May 2017, 11:52
  5 zł
 • JiR
  13 May 2017, 21:09
  325 zł
 • Anonim
  1 May 2017, 22:36
  1000 zł
 • Agata
  Wytrwałości i dużo miłości
  29 April 2017, 21:32
  100 zł
 • Nasta
  Sloneczka Wam i siły życzę!
  18 April 2017, 13:03
  50 zł
 • Jola
  Powodzenia!
  14 April 2017, 11:48
  100 zł
 • Bynio
  Niech Ci się kochana wiedzie w życiu!
  13 April 2017, 15:32
  50 zł
Przemysław Jurkowski AUTOR ZBIÓRKI
Jak działamy?

Prosto, przejrzyście, skutecznie.

Stworzenie Zbiórki

Po otwarciu kreatora (kliknięciu „Załóż Zbiórkę”) masz możliwość łatwego zamieszczenia zdjęcia oraz opisania, na co zbierasz pieniądze. W opisie powinny znaleźć się informacje, które zachęcą potencjalnego darczyńcę do dokonania wpłaty.

Przebieg zbiórki
Od momentu opublikowania Zbiórki wszyscy potencjalni Darczyńcy, którzy odwiedzają naszą stronę, będą mieli możliwość w prosty sposób przelać dla Ciebie darowiznę.
Zamknij Zbiórkę, wypłać środki
Kiedy zbiórka osiągnie wyznaczony przez Ciebie limit, masz jeszcze tydzień na zakończenie procesu. W tym celu zaloguj się na platformie i „odhacz” koniec zbiórki.
Podziękowania/ciąg dalszy historii
Darczyńcom będzie miło, jeśli zechcesz im podziękować. Po zakończonej Zbiórce masz możliwość wyrażenia w kilku słowach swojej wdzięczności.
Wspierają nas

Jesteśmy wdzięczni za pomoc w rozpowszechnianiu informacji o Platformie i o Zbiórkach, a także za wsparcie w pozyskiwaniu darczyńców. Dołącz do tych, którzy nas wspierają.